• Thriller

Hra na utrpení (2008)

Nenávidím klauny, ale miluju když se můžu bát. Potkat ale tamto na ulici, tak se zahryznu do stromu a dělám že jsem větev. Nic extrémně dobrého ten film nebyl, ale špatný taky ne.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Sice jsem viděla jenom začátek... Ale je to přesně jak řekl tatínek: Nedívej se, je to akorát ztráta času. Jo, nízkorozpočtové filmy, co bysme chtěli, že jo.

Storm Warning (2007)

Mínus body za mrtvého klokánka!x( x( x( To jsem prostě nesnesla...

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Nesnáším tu babu!!! Bez ní by to bylo 4 možná i 5*.

Otčím (2009)

Jo, hodně dobrý, pěknej psychopat. Ale v jednom úseku mě to donutilo dokonce brečet, když zabil toho nevinného otce nebo paní s kočkama. Ale co, psychopat zabije každého, kdo zjistí, že není tím, za koho se vydává. Strašně mi lezla na nervy ta holka, nejdříve mu nevěřila ani slovo a potom, když ho psychopat přizabil se mohla uřvat. No jo, někdy je lepší věřit i tomu, co zní naprosto šíleně. Na ty 3* to ale je.

Masakr na střední škole (2010)

Dost dlouho jsem to chtěla vidět, ale jsem dost zklamaná. Efekty byly dost o ničem, celkem solidně nereálný duch a ten konec jsem docela nepochopila. Ty hvězdičky jsou hlavně za pěkného Gabriela a pěknou rockerku Sarah. Rozhodně jsem ale očekávala něco jiného, ale že by to bylo úplně zlé, to se říct taky nedá.

Márnice (2005)

Podle mě dost nereálné, myslím to s tou příšerou, ale 3* tomu dát musím, za Dana Byrda. xD

Mama (2013)

A teď si říkám: Proč jsem to sakra předtím ohodnotila 4*? Za co jsem je proboha dala? No, to už je jedno, každopádně na víc než 2* to nemá. Nic zvláštního se tam neděje a že by mě to děsilo, to se už vůbec nedá říct.

In Fear (2013)

Jako dobrý. Ale Alice v hlavní roli mi lezla tak na nervy, že bych ji nejradši vyfackovala. Nejdříve si vybere, že raději ať zemře její kluk místo ní a když se tak stane, řve, jako by jí někdo na nože bral. Bylo tam i pár nelogických věcí, jako třeba auto, které si samo najednou doplnilo benzín a následná najednou lehko nalezetelná cesta ven. Psychopati mi vyhovujou a horory s nimi jsou hodně dobrý, ale ne, když to mnohdy posere hlavní role, která je někdy tak debilní, že to ani není možný.