• Thriller

Stopař (2007)

Chudák kluk... Totál psycho, ale měla bych se podívat na original z roku 1986 a uvidíme. Snad bude lepší a míň... Smutný:X

Would You Rather (2012)

Dost psycho, ale srovnávat to se Saw, to prostě nejde. Nebavilo mě to, a bylo to až moc příšerný, v Saw tam byli z nějakého důvodu, kdežto tady, to nemělo žádný důvod a logiku už vůbec ne. No, a ten konec jsem nějak tak očekávala, ani nevím proč. Radši no comment.

Madhouse (2004)

Jo tak tohle bylo hodně dobrý. TEN KONEC MĚ POTĚŠIL NEJVÍC.^^

American Mary (2012) odpad!

Horor? HOROR?! Myslím, že tohle je největší urážka mojeho oblíbeného žánru. Co do pekla je na téhle kravině HOROR? Naprosto vypatlaná hlavní hrdinka, příšerná herečka, příšerný film, který ani nedával smysl. Je neuvěřitelné, jak role dokáže posrat celý film. Ale tohle byla sračka solidní sama o sobě. Jediné co mě potěšilo značně byl úplný konec, když té krávě bylo dáno to, co si zaslouží.

Počítání mrtvých (1999)

Nikolas Cage, jak někdo může být tak proklatě boží? Dala bych i 5* hvězdičku, nebýt té příšerné krávy Mary. Strašně jsem se u toho i nasmála, a kromě neskutečně strašné osoby Mary nemám žádné výtky.

Gothika (2003)

Horor ne... Spíš Drama/Thriller, ale to nemění nic na tom, že tenhle film má v sobě extrémní atmosféru a hlavně pochopitelný konec a pointu. Akorát úplný závěr jsem mírně nepochopila. Ale 5* určitě.

Dětská hra (1984) (TV film)

Bože bože bože, tak ta pointa je vážně šílená. Celé je to nějaké šílené, viděla jsem to omylem, protože jsem si to spletla s Chucky... A radši bych viděla to, než tenhle film. Ale nebylo to nejhorší, aspoň to nebylo stejné jako všechno ostatní.

Temné vody (2005)

Naprosto dokonalý film, už jen proto, že jsem ho našla po tolika letech. Jako malá jsem ho viděla s babičkou, která je už bohužel pryč, a hledala ho snad celých 10 let. A včera mi taťka poradil, a konečně jsem se mohla podívat. Film tak úžasně vymyšlený, mnohem lepší než Japonská verze. Nemám opravdu žádné výčitky, film bez chyb a film, na který nikdy nezapomenu. Kdyby šlo dát více než 5*, s radostí to dám.

Sanatorium (2004)

Já to nepochopila... x(

Záhada Blair Witch (1999)

Vždyť se tam celou dobu neděje absolutně nic. Nevím ani, co by mě na tom mělo bavit. O.o