• Thriller

Echoes (2014)

Ten konec si mám vysvětlit jak? Celé to byl jenom příběh, nebo...? Film kvalitně udělaný, docela slušná zápletka, ale co už mě fakt sere je to, že v každém filmu musí umřít pes. PES! Zvíře! Už mi to fakt přijde choré, když tam zvířata dáváte jen proto, aby nakonec zemřela hnusnou smrtí, to tam radši nedávejte žádná! Tohle mě fakt dokáže rapidně vytočit!

Panenky (1987)

Je divné o hororu říct, že je krásný, ale tenhle horor BYL krásný. Bylo to hodně zajímavé a ten závěr se mi naopak líbil, vím, že takové konce každému nesedí, mě taky často ne, ale k tomuhle filmu prostě takový konec sedí a nemůžu si pomoct. Za mě rozhodně 4*!

Death Ship (1980)

Omlouvám se, že komentuju, když jsem film neviděla, ale vypadá to, že se na ten film podívám už jen kvůli větě: BEZPEČNĚJŠÍ BY BYLA SPRCHA BATESOVA MOTELU.

Dark Touch (2013)

Chtěla jsem napsal úplně to samé, co napsal bestlama na konci místo titulků... Mělo to FAKT čudný konec. Který jsem nepochopila, a vlastně jsem nepochopila celou podstatu filmu. Měla telekinezi? Nejspíš jo, ale proč zabila i svoje pěstouny? Da shit, to mi vysvětlete.

The Final (2010)

Čekala jsem víc krve, víc bolesti, víc mučení, víc odplaty, rovnou vraždy...Ale i bez tohohle to v tom bylo něco...Tak pravdivého... Bavilo mě to až do konce, to nižší hodnocení je kvůli těm výše popsaným nedostatkům.^^

Krvavá Mary (2006) odpad!

Strašně zmrvená kravina, ale námět dobrej... Škoda, že si s tím nepohráli víc. Btw. ten odpad je i za to, že nikde není k nalezení soundtrack.

Territoires (2010)

Nebavilo mě to, ale je v tom pravda.