• Thriller

Orphan (2009)

Tak... tohle je total. Kéžby šlo dát 10*!

Falešné přátelství (2011) (TV film)

Jako fajn, film dobrej, z reality, ze života...Ale co to?! Jak mohla vůbec dovolit, aby jim to prošlo, jak mohla být tak blbá? Nemyslím si, že jim to dojde.

Uvnitř (2007)

Francouze nemám ráda, ale tenhle film je jeden z naprostých "špiček" ovšem když nepočítám ten zku*vený konec, přičemž dítě sice přežilo, jak jsem během celého filmu doufala, SPOILER! matka však zemřela odpornou smrtí, stejně jako všichni, kteří přišli na pomoc. Brutalitu miluju, ale u tohohle filmu se mísila i nespravedlnost a smutek, přesto však brutální krveprolití a litry krve valící se po schodech jsou značně líbivé. Jen lituju, že jsem to viděla v černobílé, krev by určitě vypadala v barevném přehrávači líp. Za mě ty 4*!

Nepřítomnost (2011)

No já nevím, toto nic moc pro mě, ale nemůžu říct ani že to bylo blbý. Mírný podprůměr, který hodně láká, ale neukáže nikdy nic.

Cry_Wolf (2005)

Zmatené, podivné, dost smutné, když umřel nevinný člověk... Dost o ničem "horror".

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Wtf, tahle krychlička byla oproti první krychličce pěkná blbost, která i při vysokém IQ jde pochopit jen velmi těžko.

Ďábel (2010)

Naprosto souhlasím s komentářek TheMaker - absolutně jeden z nejlepších hororů za poslední dobu. Napínavé, tísnivé, věrohodné... Co víc si přát? Víc takových filmů! A režisérovi ocenění!

Hra na schovávanou (2005)

What the FUCK! Proč, proč, proč TEN KONEC? Proč vždycky na konci je zvrat, který nejsem schopna pobrat? Proč nikdy nepochopím ten konec? A to jsem si myslela, že tam bude lepší zápletka, btw, proč ho museli hned zabít, to neexistujou psychiatrické léčebny? A nakonec... Kdo byl teda ten schizofrenik?! O.o

Ils (2006)

Shit, to byla ale nuda. Možná tak ta pointa byla dost brutální, ale jinak... Ne. Oni (2009) je oproti tomuhle legenda u které se dá FAKT bát.

You're Next (2011)

SPOILER/NADÁVKY - Prvních zhruba 20 minut jsem se fakt bála, JÁ, kterou vyděsí málokterý horor. Masky úžasné, krev naprosto chutná ale ku*va what the fu*k do p*dele, co to bylo zase za totální vy*ebanou pí*u v hlavní roli? Ku*va, měla jsem sto chutí jí rozmlátit hlavu zku*veným kladivem, jako to dělala ona, čubka jedna zasraná! Po 20ti minutách se to zvrtlo v posranou honičku, při níž samozřejmě zvítězila pí*a. Ne, fakt NE. Čekala jsem víc a není z toho nic.