• Thriller

The Hike (2011)

Za debilní konec 3*. Jinak 4*.

Simon řekl (2006) odpad!

Chtěla jsem zabít čas, a koukla jsem na tohle. Prvně jsem si myslela, že to podle popisku nemusí být špatný napříč nízkému hodnocení. Ale řeknu vám... Jestli chcete zabít čas jako já, ujistěte se, že ten čas je opravdu natolik zbytečný, abyste se podívali dobrovolně na tuhle sračku.

Green Room (2015)

??? Jedna * za to, že nezastřelili ani nerozsekali psa.

Výchozí bod (2014)

Na film jsme koukali ve škole a na hnusném plátně jsem toho moc neviděla, tak mi ze začátku přišel film jako strašná blbost, ale někdy v polovině, nebo možná za polovinou přišel nečekaný obrat k lepšímu, kdy věci začaly dávat alespoň trochu smysl. ZDE SPOILER Pokud jsem to víceméně dobře pochopila, pointou filmu byla reinkarnace? Události mě dost mátly, ale nakonec jsem si z toho vyvodila svůj závěr. Jinak ještě k závěru - měla jsem slzy v očích a to jsem dost velká tvrďačka na tyhle věci. ☺ Hele, film stojí za to, rozhodně není špatný.

Sensoria (2015)

You're kidding me, right? What the hell was that, omfg.

Corpse Party (2015)

Miluju japonské horory a vážím si toho, když někdo natočí něco podle anime. Ale tohle se zrovna pořádně nepovedlo. Oproti anime pekelná nuda a strašně odfláknuté efekty, které vypadaly jako z roku 1980. Proto radím - zkoukněte anime, to je opravdu jiný luxus.