• Thriller

Černé Vánoce (2006)

Ahoj, původně jsem film ohodnotila 3*, ale teď jsem hodnocení změnila z jednoho důvodu. Udělala jsem zásadní chybu - nejdříve jsem zkoukla tenhle remake a před pár dny originál. U toho jsem se rozhodovala mezi 4* a 5* hvězdami, protože to byl neskutečně poutavý horor. Znovu jsem si tento remake stáhla a včera se na něj podívala a musela jsem sem přijít změnit hodnocení. Nevím, jestli tady nechám 2* nebo 1*, z tohohle mám fakt dilema a nevím jak se rozhodnout. Podobně jak psal kolega Bloody13 - dobrý slasher, dokud nezjistíte, že je to remake tak perfektního hororu.

Recovery (2016)

jak někdo může napsat, že to byla vykrádačka Don't breathe? nenašla jsem ani jednu jedinou podobnou věc. jako dost posrali ten konec, který ani nedával smysl, ale film sám o sobě mě kupodivu dost bavil.

Acolytes (2008)

Was? :/ Nějak jsem nepochopila děj ani pointu, ani konec. Teda a měla jsem za to, že v Austrálii se mluví jen anglicky, ale film měl německé popisky, takže buď jsem idiot, nebo je tady něco špatně.

Observance (2015) odpad!

Wtf? Absolutně o hovně. Žádný děj, žádná pointa, žádný význam, žádná logika, prostě NIC. Jen další totální nízkorozpočtová sračka, na které jde amatérismus opravdu vidět.

Baskin (2015) odpad!

Jedno slovo... vyjadřující vše: WUT?

Tři (2005)

Ta čarodejnice to celé zkazila.

The Houses October Built (2014) odpad!

Nom..Jeden z hlavních hrdinů někde ke konci řekl "This is shit", což mi přišlo jako perfektní hodnocení celého filmu.

Gakkóguraši! (2015) (seriál)

Varování: Sledováním tohoto anime riskujete zlomení srdce.

Bestie z hlubin (1990)

Nechápu to nízké hodnocení, ale jak se říká, 100 lidí = 100 chutí. Mě tenhle film neskutečně emočně dostal a to se stává opravdu málokdy. Chápu, že to nebyl žádný psychokrvák, kde žralok co 5 minut někoho sežere a jeho vnitřnosti se pak plaví po hladině moře blízko pláže, kde na ně všichni vidí. Pro většinu nejspíš tenhle film je i nezáživný, ale to já říct prostě nemůžu. Nikdy jsem neviděla film s podobným nápadem (tím myslím indiánskou legendu) a i přes všechny žraločí horory mě tenhle dostal jako jeden z nejvíc. A tentokrát nezklamal ani konec. Vážně, děkuji za zpříjemnění dne.

Unfriend (2016)

A že Němci neumí točit horrory! Jen škoda, že originál není v němčině, aspoň bych se něco přiučila do školy. :-)