• Thriller

Hranice smrti (2007)

Ugh... Hey dude, cítíš to? Smrdí to jako... BULLSHIT! Opravdu tenhle film mi absolutně nesedl, because look at this shit: Náckovská rodinka vs. partička zlodějů... (Spoiler) - Papík se rozhodne dát synovi holku, ale stěžuje si na to, že je tmavší pleti, má tmavý vlasy a oči, přičemž syn má černý vlasy, hnědý oči a rozhodně ne "dokonalé" rysy... Nevím, ale tenhle film měl v sobě tolik nesmyslných věcí, až mi z toho bylo blbě... A já se těšila, že mi bude blbě z nějakých brutálních scén... Ale tam jsem nic takovýho neobjevila :/ Well, o konci se radši zmiňovat nebudu, ten si nejspíš musíme každej domyslet sám, nebo nevím. Omlouvám se všem fanouškům tohohle, ale názor je názor.

The Horde (2016)

Já věděla, proč miluju vojáky.

Masakr v kopcích (2009) odpad!

Well... umřela jsem nudou téměř, a závěr byl tak stupidní, že to snad ani není možný. Jo a mimochodem - nějak tam zapomněli ukázat, jak to dopadlo s černochem.

Vlci za dveřmi (2016)

Miluju home invasion absolutně. Tenhle byl ale trošku slabší.

Jízda do pekel (2001)

**Oddechovka? Děláte si srandu? xD** Key, nebudu lhát - film jsem si pustila HLAVNĚ kvůli Walkerovi, kterého jako herce neskutečně miluji a ráda se podívam na jakýkoliv film, ve kterém hrál, i když to třeba není horor, ale *Walker v hororu?* To je pro mě jak sen :D A musím uznat, že rozhodně ani trochu nelituji, Joy Ride se stal jedním z mých oblíbených hororů/thrillerů. Vůbec, hodím sem 5*, není jediný důvod to nedat.

Killing Ground (2016)

Celkem epický film, klepu se ještě teď... bylo by 5*, kdyby to bylo dokončený... Tedy - přijde mi škoda, že nevíme, co se nakonec stalo s dítětem a pejskem.

Quarries (2017)

Nevím proč, ale mě se film moc líbil a neskutečně mě bavil :D překvapuje mě až tak moc nízký hodnocení, ale tak každý má svůj názor. Kupodivu se mi líbil i konec a děj byl sice docela ohraný a bylo i dost nejasností, ale i tak jsem se dobře bavila. ☺

Tonight She Comes (2016) odpad!

Myslím, že budu mít minimálně bouli ze všech facepalmů, které jsem udělala během týhle sračky.

Mischief Night (2013)

Z nějakého důvodu jsem po prvním shlédnutí (které bylo už celkem dávno, možná dokonce hned jak film vyšel) film neohodnotila, ani neokomentovala. Zjistila jsem to, bo jsem se rozhodla podívat na nějaký již zhlédnutý film. Takže jsem nakonec neměl ani moc na výběr. A k filmu - opravdu překvapivé. Fakt si nepamatuju, jak to na mě působilo napoprvé, ale teď jsem měla nervy v hajzl* z toho děje, z těch výborných hereckých výkonů (asi poprvé chválím hlavní hrdinku) a nečekaně mě MILE překvapil konec. Home invasion je můj velmi oblíbený "druh" hororů a tenhle film se připisuje k těm skvělým. Více takových filmů bych rozhodně brala. Děkuji za zpříjemnění večera.