• Thriller

Killer Christmas (2017) odpad!

Jsem neskutečný nadšenec do vyvražďovaček, fakt že jo. Ale tahle odporná sračka byla moc i na mě. Dá se Camp Dread považovat za vyvražďovačku? Pokud jo, tak tyhle dvě stupidní sračky jsou nejhorší, co jsem kdy viděla. Jediný, co na tom bylo dobrý byl zvuk... jinak jsem si málem vyškrábala oči. Od 10 minuty je jasný, kdo je vrah. Bože, proč jsem to vůbec zapínala. Odpad jak vyšitý, fakt.

Unesení vetřelci (2014)

Mimozemský horory jsou mou slabostí a ani tento mě nezklamal. Přestože nemám ráda found foutage, u těchto filmů má cenu to přežít. Na 5 hvězd to není, a 4 nedávám z důvodu pár nejasností, viz třeba osud některých z postav, který nebyl nějak dovysvětlován.

Lesní rituál (2017)

Ale jo, mi se to líbilo. Mohlo to být lepší, mnohem lepší, ale nenudila jsem se.

The Cloverfield Paradox (2018)

Achjaj, tohle byl docela zajímavý film dějově a takhle, ale na druhou stranu to bylo strašně zamotaný a nesoustředěný. A o tom konci ani nemluvím, konec ubral tak 1,5*.

Ztracen v džungli (2017)

Taktéž nemusím herce Radcliffa, a nemyslela jsem si, že se hodí na takovou roli, ale k mému překvapení to bylo skvěle zahrané. Film sám o sobě byl neskutečný zážitek, byla jsem na něm v kině a celou dobu jsem seděla v napětí a se slzami v očích, co asi bude dál. Konec mě upřímně dohnal k slzám už kompletně. Celý příběh mě po shlédnutí tohoto filmu zajímá mnohem víc a plánuji si pořídit knížku.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

3 hvězdičky sem dám, zejména protože je to originální verze úžasnýho filmu, ale na rovinu přiznávám, že se mi tolik ani nelíbila. Přišlo mi to celý jako směsice náhodných zvuků.. Pila, řev, pila, řev, pila, řev... Pořádně mě z toho bolí uši, ale zážitek nic moc. Třetí hvězdičku přidal taky konec, ten byl dobrej.

Včerejší děti (2000) (TV film)

Viděno dnes ve škole. Řeknu vám jediné - nevím, kdy jsem se naposled rozbrečela tolik před velkou skupinou lidí.

Saw 3D (2010)

Hoffman rulezz again<3 A konec nikdy nepřestane udivovat.

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Dneska jsem na tom byla se synkem, kterej se mi líbí v kině. Zasmáli jsme se, nenudili jsme se a film mě vyloženě bavil od začátku až do konce - a to na komedie rozhodně nejsem. Aspoň si budu pamatovat tohle malé bezvýznamné rande. 4*