• Thriller

Terrifier (2017)

Z klaunů jsem posraná až za ušima a tohle je ten nejodpornější, jakého jsem kdy viděla. Kurva ale tolik nelogičností v tom filmu bylo, že to není možný. Jak někdo může přežít s prostřelenou hlavou? Ta šance je téměř nulová... Ten konec mi zkurvil celý zážitek. Sice i tak nejspíš už nikdy nezaspím, protože před sebou uvidím ten ksicht, ale... Uh.

28 týdnů poté (2007)

I přes dokonalý soundtrack a velmi pozitivní hodnocení jsem si tuhle sérii odpírala hodně, fakt hodně dlouho, ale bylo to zbytečné. Oba byly úžasné.

28 dní poté (2002)

Soundtrack tohoto filmu mi ukradl duši už před nějakou dobou. Teď už i sám film.

Zabití posvátného jelena (2017)

Přemýšlela jsem i nad 5*, jenže ten konec mě vytočil tak, že se to slovy nedá ani popsat. A taky mě vytočilo plno dalších věcí. Hnusná Kidmanová v hlavní roli, stupidní píča v roli dcery, jejíž zpěv zní jako tahání kocura za ocas, její chování je naprosto otřesné, asice, že ve 14ti letech chce mrdat a taky její úžasná věta svému malému bratrovi: "až chcípneš, vezmu si tvoji mp3." To už fakt překročilo veškeré hranice mojí tolerance. Díky bohu, že přežil ten pes, jinak by to hodnocení spadlo ještě níž.

The Gracefield Incident (2017)

Vůbec ne tak špatný, jaký to tady má hodnocení. Mě se ten film moc líbil a dokonce na to, že je to FF to nebylo roztřepaný a nepozeratelný.

Like.Share.Follow (2017)

Náhodou, pěkně ukazuje jednu z temných tváří internetu. Tohle se totiž vážně děje.

Uvězněna s monstrem (2010)

Nakonec to nebylo zase až tak zlý. Navíc se tam vyskytl ten nejvíc atraktivní kněz, co jsem kdy viděla. Příběh nebyl zas AŽ TAK kýčovitý. Následující může obsahovat spoiler!! - kněz a Gevin mohli přežít. Konec jinak celkem v klidu.

Žraloci útočí (2005) (TV film)

Klasická nízkorozpočtová sračička, ale ne tak špatná. Nijak mě neurazila, a celkem mě bavila. Občas dokonce napětí. Fajn konec. Ale 3 hvězdy by už bylo asi moc.

Replace (2017)

Na začátku jsem počítala s tím, že sem nakonec hodím odpad, protože takový filmy mě moc neberou (jo, přesto na ně čumím, zejména z důvodu nedostatku dobrých hororů), ale nakonec to bylo fakt dobrý. No, jednoduše dobrý. Bylo to ale na druhou stranu dost chaotické a občas moc zamotané a přehnané (ghosts, ect.) Hlavní herečka byla ale krásná, takže mi nevadilo ji sledovat a lesbická zápletka taky nebyla zlá. Konec... zvláštní. Dodávám: absolutně úžasný soundtrack,

The Funhouse Massacre (2015)

Přišlo mi to spíš jako komedie, než horor, ale vývojem to nebylo až tak zlý. Konec to ale perfektně zkazil, ostatně jako vždy.