• Krátkometrážní

Romper Stomper (1992)

Na tehdejší dobu bych řekl, že to byl více než-li kontroverzní film. Pokud budete mít náladu shlédnout něco drsného, co si nebere žádné servítky (stejně jako já) tak je Romper Stomper ten pravý film pro Vás. Jen je škoda, že se nestihne vyřešit ta hlavní zápletka, ale jinak to mojí náladu naprosto uspokojilo ;) 80%

Cesta (2009)

Vážně hrůza. Film má hodinu a třičtvrtě ale celé by se to dalo klidně vměstnat do deseti minut. Sice je to pojatý tak, že se něco takového opravdu může stát, ale příběh je naprosto o ničem, efekty jak kdyby žádné neexistovaly, kamera naprosto obyčejná. Podobné jako Book of Eli stejná procházečka zničenou krajinou a totálně bez duchu. Kdyby to bylo jen v těch desesti minutách byla by to bezvadná podívaná, takhle pouhých 22%.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Když jsem byl malý, tak jsem tyhle hry dosoval hltal a fandil před televizí jak kdyby to byl hokejový zápas :D Je škoda, že dnes se již takovéhle soutěže u nás nepořádají.... V USA mají WipeOut a v Číně Ninja Warrior, ale my nic....

Něha (2009)

Krásný film se skvělou výpravou. Záleží ale na člověku, někoho to může nudit, někdo bude zase potěšen, že je film natočen jinak než-li ten stereotyp, na který jsem v nynější době zvyklý. Herecké role nejsou nic extra, ale ty osoby nemají být nic extra, takže to tam bezvadně sedí. Ubírám hvězdu za konec, který mi přišel, jak když to chce režisér už co nejrychleji ukončit. Výsledný verdikt 80%.

Kick-Ass (2010)

Já nemám ponětí co k tomu napsat. Je to naprosto něco zcela jiného než by jste očekávali. Byl jsem připraven na parodii na super-hrdiny nebo na normální superhrdiny. Na co jsem však nebyl připravenej bylo smíchání super-hrdinů parodovaných a normálních s neskutečnou dávkou krve, občasných absurdit a já nevim co ještě..... Já ani nejsem momentálně schopný pořádně vylíčit co to valstně je.... Prostě a zkrátka pochybuji, že by tohle někdo z vás mohl od toho filmu čekat a mé momentální hodnocení je 80% teda alespoň si to myslím :D

Agora (2009)

Ze začátku to má nakročeno na velice dobrý film ale pak se to strhne do jedné roviny a nic nového se neděje. Je zde sice krásně ukázáno, že církev měle větší moc než-li hodnostáři a parlament ale chtělo by to trochu více akce a přidat i veldejší děj.... takhle to bohužel sklouzlo na 55%

Disturbia (2007)

Bezvadný thriller, kterému nechybí vtip a hlavně pořádná dávka skličujícího napětí. Sice se občas nevyhne klišé, při kterém vám půjdou oči v sloup ale jinak vážně pecka ;) 95%.

Porkyho odveta (1985)

Na to, že třetí díl měl rozpočet o 2,5mil. dolarů větší než druhý díl je to naprostý propadák. Jednu hvězdu za světlejší chvilky, které se tam obačas oběví ale jinak děs, běs.... 25%

Porky II: Den poté (1983)

Konec filmu je zkrs na zkrs komedií, u který se musí zasmát snad všichni. Misty je film sice nudný, ale když jde o vtipnou stránku tak je to naplno, až se dívím že to v 83tím roce prošlo. Já osobně nejsem fanouškem starých fílmů, spíše naopak ale tohle bylo prostě bomba. Jen je škoda podotknout, že tředí díl je pouze nuda s opčasnými záblesky vtipu. Za občasná hluchá místa dávám 80%.

Spider-Man 3 (2007)

Nevím proč je momentélně na 62%. Třetí díl je dle mého názoru nejlépe udělaný spider-man, kterého jsem viděl. Záporáci, jsou správně záporný a hlavní temnou atmosféru dává celému ději černá vesmírná hmota. Konec možná trochu ulítlejší ale rozhodně mě nepohoršíl. Dle mého je ještě lepší než-li jednička a proto odemne dosáhla na 5*