• Krátkometrážní

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Hezká podívaná, ale bohužel jsem tento námět již několikrát viděl a častokrát z toho čiší až moc teenagerovské vtipné scény, kterým se již vážně nezasměji.... Je to na takové to domácí posezení u televize s ostatními členy rodiny. 50%.

Far Cry (2008)

Na Uwe Bolla velice dobrý, ale v normýlních měřítkách vůči ostatním filmům stále hodně slabý.Střih při bojích je naprosto nepřehledný a děj trochu přímočarý (a hrou to omezené nebylo). Hodně to zachraňuje krásná Emmanuelle Vaugier a vtipu všudypřítomný Chris Coppola. 40%

Sex and the Matrix (2000) (TV film)

Od krátokometrážní parodie na Matrix bych bohužel očekával víc. Během šesti minut se zas tak moc nezasmějete a jak je ten konec ustřihlý, no pane bože...... Naštěstí se tu najde i pár slušných scének ;+) 40%

Rozchod! (2006)

Hezký, ale tématicky zastaralý. Nic více se k tomu dodávat ani nemusí. 50%

Tančím, abych žil (2006)

Bohužel mě to vůbec nenadchlo. Kdyby na konci nebylo řečeno, že to je inspirováno životem Pierra Dulana tak bych si myslel, že to je "Sestra v akci", ale místo zpěvu je tam tanec.... 40%

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Skvělá, intelektuální krimi komedie. Tomáš Töpfe zahrál Arazíma úžasně (ostatně jako jakákoliv role, která se mu namane). A Ivan Trojan jakožto četník co dokáže vždy pobavit. Krásná oddechovka, na kterou se rád kouknu. Jen je škoda, že česká produkce nedokáže vytvářet více takových seriálů / filmů. 90%

Poslední doutník (2010) (divadelní záznam)

Dívadlo je naprosto skvělá věc. A toto představení je toho důkazem. Je úžasné když zase můžete vidět něco přirozeného, co není vybráno z padesáti různých záběrů jak je tomu u filmu. Herci to musí zvládnout napoprvé a brilantně. A toto představení JE zvládnuto brilantně, hlavně role Ragnara (Tomáš Töpfer), úplně jsem mu celou jeho roli uvěřil a na konci mi ho bylo až líto. Je škoda, že se do televizí nedostává divadelních inscenací mnoho (nebo, že je divadlo tak drahé, aby se tam dalo chodit jednou týdně). Ode mne je to jasný verdikt. 100%

Noc oživlých mrtvol (1990)

Pět hvězd z nostalgie, jelikož tohle byl můj první horor co jsem kdy viděl. Koukal jsem na něj potají (bylo mi asi 7-8 let) u kamaráda o čtyři patra níže. A hodně dlouho mi trvalo než jsem se odvážil ty čtyři patra vyjít, o neklidném usínání ani nemluvě :D

Grindhouse: Don't (2007)

Bezvadná instruktáž k tomu co nedělat když se chystáte jít či udělat něco v hororu ;) Dalo by se to shrnout jednou větou. Just DON'T do anything!!! Neboli: Prostě nedělejte vůbec nic!!!

Soumrak mrtvých (2004)

Bezvadná zombie komedie se skvělým Simonem Peggem a Nickem Frostem. Mlácení zombíků do hlav či házení po nich gramofonovými deskami no kdo by se nezasmál? Prostě super porce komedie s pořádným nářezem zombie ;) 80%