• Krátkometrážní

Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu (1993)

O něco horší než minulý díl ale Whoopi stále neztrácí šmrnc. Navíc se musí uznat dobrý soundtrack (resp. u jedničky byl taky dobrej), mě se to zkrátka a dobře líbilo.

Sestra v akci (1992)

Dle mého to byl naprosto nekonvenční nápad. Všechny scénáře byli již použity ale vsadit barovou zpěvačku do kláštera za jeptišku to byl prostě nápad za všechny prachy. Navíc skvěle zahraný od Whoopi Goldberg (jinak než skvěle to od ní stejnak nejde ;) ). No prostě krásná komedie na kterou má cenu se podívat. 5*

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Rozhodně horší než-li druhý díl ale pořád je to koukatelný, největší ptákovinou byli Yetti, kteří jim přiběhli na pomoc. Nemá cenu si kvůli tomu půjčovat DVD, stačí shlédnout v TV až to bude na Nově či na jiném programu... 3,5* půl hvězdy tu dát nemůžu což je škoda tak v celkovém hodnocení jen 3*

Mumie se vrací (2001)

Druhý díl stále neztratil jiskru a nadále s úspěchem pokračuje v tipném duchu. Jen mi to tam trochu kazil ten kluk a ke konci mi bylo líto i Imhotepa... nevěděl jsem jesli 3 nebo 4* ale potom co jsem ohodnotil Krále Škorpiona 3* jednoznačně jsem se rozhodl pro 4*

Mumie (1999)

Tak takhle nějak měl vypadat Král Škorpion. Kdyby byl pojat vtipnou formou s lepšími herci tak by měl 4-5*. 5* za skvělou roli Brendana Frasera i za celý film ;)

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Hrůza, netušil jsem že je možné zhoršit film, když se nahradí Dwayne Johnson za někoho jiného ale kupodivu je to možné. Král škorpion 2 je tomu jasným příkladem. 1* ani nevim za co, asi jako šanci začínajícím hercům...

Král Škorpión (2002)

Další tuctový film s Dwaynem Johnsonem. Po tomhle filmu se říkalo že je nástupcem Arnolda Schwardzenegera ale jemu a jeho "I drive" nesahá ani po kotníky. Možná, že kdyby film byl pojat jako komedie a ne jako "hostorický" film dalo by se na to koukat mnohem snesitelněji... 45% což jsou 3*.

Lepší už to nebude (1997)

Naprosto bezvadně sehrané všechny důležité role, tedy jak Jack Nicholson tak Helen Hunt a Greg Kinnear a samozřejmě i bezvadná režie Jamese L. Brookse. Je to film co se vám prostě zalíbí. Plus nezapomenutelná role psa :D 5* míň ani ň.

Constantine (2005)

Film co není k zahození. Keanu Reeves sehrál svojí roli skvěle a děj taky není špatný a navíc má naprosto nepředvídatelný konec. Počítačová hra mi sice zkazila celkový dojem ale pro film hodnotím 4*ma.

Herkules (1995) (seriál)

Hodnotím stejně jako Xenu. Když jsem byl menší tak se mi víc rozhodně líbil Herkules (asi proto že byl dříve než Xena a bylo alespoň opodstatněný, že je Herkules mnohem silnější než ostatní smrtelníci) ale nyní bych se trochu více přikláněl ke Xeně (asi hlavně kvůli herečce Xeny a Gabriely :D ) takže to vyvážím a jsou pro oba 4*