Legendy zítřka (2016) (seriál)

Pilot velmi slušný. Seriál se veze na vlně Arrowa a Flashe a jde mu to výborně. Další superhrdinský seriál stanice CW, který se (zatím) kvalitou vyrovnává svým předchůdcům. Kdo sleduje Arrowa/Flashe by si tento seriál určitě neměl nechat ujít. Spokojenost s obsazením i zápletkou :) !

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

První dvojdíl výborný. Doufám že seriálu kvalita vydrží, protože se nemůžu dočkat dalších dílů! Paráda :) Na tohle jsem čekal dlouho :). Po shlédnutí 3 dílů musím říct, že hlavním tahounem pro mě je skvělý Manu Bennett a parádní hudba :) 100%

Sportovec roku 2015 (2015) (pořad) odpad!

Bože můj, na co jsem to zase koukal... moderátoři opravdu strašní, trapní, umělé vtipy které by nepobavily ani zhuleného.. a výběr hudby.. nemám slov.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Wow. Paráda. Nemám slov. Výborné a sympatické obsazení. Ihned sem si nové postavy zamiloval, a staré postavy taky suprově zapadli do tohoto příběhu. Podle mě v tomto filmu klapalo úplně všechno. Klobouček dolů pro J. J. Abramse ... Výborná práce. Nechybí skvělý příběh, skvělé hlášky a herecké výkony a ani nějaké to překvápko. Čekal sem mnoho a dostal více. Zvláště jsem si ihned zamiloval Daisy Ridley aka Rey :)) . Ze starých postav u mě jednoznačně vede Chewbacca :D ... Letecké souboje skvělé. Jediné co mi vadilo bylo to, že to bylo příliš krátké (velmi rychle to uteklo). Abych to nakonec zakončil něčím pozitivním tak vytknu výbornou hudbu, které dodává tu správnou atmosféru. Viděno v kině 110%!

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Retro akce s příjemným a sympatickým obsazením. V hlavní roli "superman" který svou roli ukočíroval skvěle. Vtipné, akční, relaxační. Výlet do kina se rozhodně vydařil. Alicia Vikander potěšila určitě nejedno pánské oko. Před koncem pěkný zvrat, který jsem nečekal. Skvělá hudba podtrhuje výborný dojem filmu. Za mě 95%.

Noční běžec (2015)

Neesonovka jak má být. Na tento snímek jsem se dostal do kina celkem náhodou, neviděl jsem před promítnutím žádný trailer či nějaké spoilery. Byl jsem velmi příjemně překvapen. Uvěřitelná a nabouchaná akce od začátku dokonce a Neesonovi vtípky... parádní odlehčení tohoto akčního Thrilleru. Za mě 100%.

Jessica Jones (2015) (seriál)

Dobrý seriál což o to, ale k přelouskání první půlky a než mě seriál vtáhl do děje jsem se musel hodně nutit do dalších dílů. Po pilotu bych dal max. 3* možná i proto, že mé očekávání po skvělém Daredevilovi bylo příliš vysoké. Od cca druhé poloviny se Jessica rozjela a ukázala že si určitě druhou sérii určitě zaslouží. Provázanost s Daredevilem a celým Marvel Universem sice nebyla nijak veliká, ale náznaky a společnosti hodně potěšily. Za mě první série 80%.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Podobně kvalitní komedie jako první díl. Dvojka sice podle mě nedosahuje úplných kvalit jedničky ale zasmál jsem se u toho královsky. Z kina jsem odcházel spokojen a jestli bude trojka, určitě na ní do kina opět zaskočím. 90%