Třinácté patro (1999)

Strašně krásný film. A jeden z těch, kde bude nejlépe, když si o tom před shlédnutím zjistíte co nejméně.

Mnichov (2005)

S některým vážnějším spielbergem mám problém, ani nevím proč jsem se na to nepodíval dřív. Neumím to popsat jinak než slovem ABSOLUTORIUM. Bana životní výkon, Bonda měl dostat on. 9/10

Mrtví a neklidní (2013)

Strašná pohodovka. Jen tomu chybí víc prostorů a dialogů pro Malkoviche. Ale bavil jsme se moc. Při scéně s balkonem jsem se nasmál jak nikdy. Tak debilní námět asi nešel zpracovat lépe. 7/10

Byl jsem při tom (1979)

Doporučuju tenhle parádní herecký koncert Petera Sellerse. Sice mne to bavilo kapku méně, než když jsem to viděl v divadle, ale pořád supr, jednoduchý, ale zároveň skvělý film.

Čtyřicítka na krku (2012)

Opravdu supr, pokročilejší fázi vztahu to mapuje více než dokonale a vtipně. 8/10

Hemingway a Gellhornová (2012) (TV film)

Vcelku pohodová záležitost na televizní produkci. Vyzdvihl bych skvělý casting a úvodní scénu, kde je Nicole Kidman konečně bez líčidel a retuší. 6/10

Red Dog - psí legenda (2011)

Čekal jsem nějakou blobst ála Beethoven 7: Štěňátka opět v akci. Ale dostal jsem strašně krásnej film, kterej doporučuju všema deseti. Takovou pohodovku už jsem neviděl hodně dlouho. Akorát mi trošku vadilo, že ve dvou scénách vedle mne začly pálit a slzet oči, asi nějaká alergie nebo co...

Pan Bobr (2011)

Pane jo, to byla blbost! Radši bych se podle názvu díval snad i na nějaké existenciální drama o zhýralém transexuálovi. Ale hodně mne bavila linka Yelchina a Jennifer Lawrence (byť z ní nejsem udělanej jak půlka internetu), to by vydalo na vlastní film. 5/10

Třídní sraz (2011)

Hodně fajn film, akorát je vcelku smutné, když se tam poznáte ve dvou nejtragikomičtějších postavách :-( :-D 8/10

Penelope (2006)

Hodně příjemná oddychovka. Kdo má rád filmy s takovým tím kouzelným pohádkovým nádechem, tady si přijde na své. 7/10