• Pohádka

55 schodů (2017)

Helena hraje perfektně jako všude, ale scenář stojí za hovno. Čekal jsem vypjaté soudní drama nebo psycho stavy ala Beatrix, dostal jsem nudný příběh, kde se neděje vůbec nic.

Vinnetou - Vinnetou: Tajemství Stříbrného jezera (2016) (epizoda)

Z knížky nezbylo skoro nic. Mnohem horší než první díl. Stříbrné jezero by mělo způsobit wau efekt jako v původním filmu, místo toho se koná neuvěřitelná nuda. Jedna hvězda navíc za nádhernou (a trochu nahou) Nšo-či.

Ray (2004)

Famózní Jamie Foxx, zasloužený Oskar za hlavní roli v těžké konkurenci Capria (Letec) a Eastwooda (Million dollar baby).

Skleněný pokoj (2019)

Smutné je, že na celém filmu je nejzajímavější pouze naše brněnská vila. Nezasvěcení vůbec nemůžou tušit, co se ve filmu děje a ani v jakém v roce. Děsnej scénář, hroznej dabing.

Na Pavláska (2020) (pořad)

Všichni ostatní (Mareš, Kopta, Marta...) si na zařazení vedle Krause a Šípa vylámáli zuby, ale Pávlaskovi se to povedlo a určitě si na české scéně 3.místo v talk show zaslouží. Super nápad zapojit hosty do konverzace navzájem. Jeho standup scénky talk show oživují i přesto, že vykrádá sám sebe z pořadu Na stojáka.

Schindlerův seznam (1993)

Z filmu pokaždé mrazí stejně, jako když se odpojíte od fotících turistů KZL Auschwitz-Birkenau a touláte se sám v jeho odlehlých částech. Stejně tak jako ve filmovém (sice umělém) KZL Plaszow v Krakově, když hledáte Amonovu vilu.

Nespoutaný Django (2012)

Vždycky zapomenu na to, co Tarantino natočil za kraviny a nechám se nalákat na kravinu další. Ach jo. Ještě že ten komparz hrál zároveň ve výborných 12 let v řetězech, to je snad jediné plus.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Emocionální ždímačky W. Smithovi sedí a v tomto nemá snad konkurenci. Pseudo herci z Ordinace by mohli chodit k Willovi na večerní doučování, jak vyvolat v divákovi emoce pouze výrazem tváře bez mluvení. Překvapivé finále jako v mé topovce 7 životů.

12 let v řetězech (2013)

Z Fassbendera ala Magneta jde strach v každé vteřině a hnusná pachuť v ústech k jeho postavě vám zůstane i po skončení filmu.