• Pohádka

Ctihodný občan (2009)

Perfektní rozjezd stále sílící každou minutou, bohužel zklamání přichází v poslední třetině, kdy se dozvídáme jak Butler akce řídí (větší sra*ku snad nemohli vymyslet). Předvídatelné akce : výbuch aut i závěrečný výbuch. Námět skvělý neuspokojivé zakončení, velká škoda.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Hodne pomaly rozjezd prvni serie, celkem prumer. S pribyvajicimi dily roste neskutecna zavislost :) nadupana 2.serie!!!

Brazil (1985) odpad!

Vetsi zhovadilost jsem dlouho nevidel.

Stáhni mě do pekla (2009)

Presne po stylu Evil dead kombinace hororu a komedie. V hororovych scenach me pekne mrazilo v zadech.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Neskutečná slátanina, děj úplně o ničem, nudné kecy o záchraně, nebavící megalomanské akce a ničení. Hnus.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Sakra tenhle filmek mi sedl perfektně, nečekal jsem mnoho stejně jako od prvního dílu. Bojové scény skvělé a při závěrečné srdceryvné scéně, která tam sice nemusela vůbec být, mi ukápla i slza :)

Zodiac (2007)

Nudná vleklá s*ačka. Atmosféra a napětí na nule, pořád se jen kecá. Tohle je v kategorii Thriller, Drama? Proč proboha? Finále žádné. O jakém mrazení tady všichni mluví? V zádech mě možná mrazí z přeleženého těla ze 150min stopáže! Finchera mám rád, ale tohle opravdu nebrat.

Kill Bill 2 (2004)

Nehorázná blbost s neskutečně nudnýma dlouhýma dialogama. Jedna * navrch za scénku pohřbení zaživa.

Spálené vzpomínky (2007)

Strašně smutný a bolestivý snímek :( Neskutečně přesvědčivý B.D.Toro v roli narkomana, úžasná Halle Berry. Z tak chudého a obyčejného scénáře vznikl režisérský a herecký koncert. Řadím na TOP perfektních emocionálních dramat hned vedle Crash a 7 životů (tolik slz jsem nevybrečel ani na obou dohromady).