• Pohádka

Wrestler (2008)

Zdejší 5* hodnocení opravdu nechápu. Čekal jsem trochu něco jiného. Děj byl opravdu hodně slabej. Kamera byla zvláštní, nevěděl jsem jestli se mi to líbí nebo hnusí. Dávám slabé 4*.

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro (2003) odpad!

Nechápu tahle hodnocení. "Film" úplně o hovně. Kdo tohle dokoukal, opravdu neměl nic lepšího na práci. Nuda každou vteřinu.

Kurýr 3 (2008)

Chtěl jsem k tomu napsat spoustu věcí a nakonec si říkám, že to nemá cenu. Humus a jednu hvězdu za Roberta Kneppera.

Výměna (2008)

Hodně slabý rozjezd a těžko uvěřitelný až absurdní zápletka s výměnou. Poté film nabírá na dramatičnosti a ždíme z nás emoce neuvěřitelným způsobem (podobně jako Gone baby gone). Angelina, ač hraje výborně, mi na její roli moc nesedla. Skvělé drama!

Resident Evil: Rozklad (2008)

Kdo se před více než 10 leti ujížděl na herní sérii Resident Evil na playstationu (stejně jako já), konkrétně na 2.dílu, z kterého filmek vychází, tomu se toto přeci nemohlo nelíbít. Setkáme se zde s oblíbenci Claire a Leonem, za které jsme kdysi hráli a klepali se strachem v nočních hodinách s vetší zásobou spodního prádla blízko sebe :). Moc pěkně udělané, povedené zvuky a hudba. Herní sérii se tento díl podobá mnohem více než předešlé tři zfilmované. Jak zde někdo poznamenal : taky jsem měl chuť vzít do ruky gamepad a pořešit to všechno sám :) Ufff ta nostalgie!

Nebojsa (1988)

Perfektní pohádka. Asi ne teda moc pro děti :) vtipný Ondra Vetchý. To stanny : princezna, že je ošklivá? To bych chtel vidět tvojí starou teda :)

Gauneři (1992) odpad!

Co tohleto je? Vůbec se tam nic nědeje, nudný kecy o ničem. Tarantino opět potvrdil místo v žebříčku mých nejhorších režisérů. Nemám více slov.

Pretty Woman (1990)

Okouzlují, sexy, prostě úžasná Julia! Charismatický Richard Gere. Skvělá hudba. Srdcervoucí, zábavná romanťárna.

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Famózní a děsivý Robert Carlyle. Skvěle padnoucí do své role i Peter Stormare. Deprimující hudba. Alarmující a šokující podání rostoucí síly největší zrůdy naší doby.