• Pohádka

Zdrojový kód (2011)

SPOILER: Super filmek, škoda, že je od 14min s nalezenou peněženkou jasné, kdo je útočníkem :(

Bídníci (2000) (seriál)

V jednom kuse pořád po x letech nikdo nikoho nepoznává, to je mi záhadou. Asi se všem vymazala paměť. Javert je při pátrání chytrej jako českej polda ve stejnojmenné hře. Román jsem nečetl, ale není snad ani možné, aby v něm bylo tolik hloupých scén.

Fighter (2010)

Trailer vypadal paradne, ale tohle se opravdu nepovedlo. Wahlberg podle me neumi vubec hrat (porad ten samej priblblej vyraz) nebo ta role byla tak nudne napsana? Atmosfera a napeti skoro na nule. Boxerske sceny me vubec nezaujaly, kdyby se dej vice venoval postave Dickyho, urcite by to byl lepsi zazitek. Zazitku z Rockyho Fighter nesaha ani po kotniky. Vyzdvihuji ale excelentni vykon Balea, ktery tahne dej vsim, co se da, ale proto take film stoji a pada na nem. Velke ocekavani, bohuzel velke zklamani.

Experiment (2001)

Neskutečně mrazivý zážitek!

Expendables: Postradatelní (2010)

Čekal jsem opravdu hodně po nadupaném Rambo 4, ale tohle se moc nepovedlo. Nebyt tak hvezdneho obsazeni, tak hodnoceni nemuze byt vetsi nez 50%. Akce bylo hodne, humor jsem zadny nezaznamenal (ackoliv o nem vsichni pisi), velke zklamani :( Nejvic se mi libil Lundgren, ostatni zahrane postavy vcelku o nicem.

Pacifik (2010) (seriál)

Po 1.dile opravdu nuda. 1.dil BoB nam skvele predstavil partu, ukazal vycvik. Co tady? Nejakej blbe uspechanej zacatek, nudne chozeni v dzungli, nesmyslne nabihajici Japoncici na strely. Proc proboha takove hodnoceni?

JCVD (2008)

Velmi příjemné překvapení!

Zombieland (2009)

Horor? Ani náhodou! Komedie? Spíše pokus o pár vtipných hlášek. Velké zklamání, opravdu nechápu zdejší hodnocení. WH byl super, ale to je tak vše. Ve výsledku nuda. Dávám slabé 2* za můj oblíbený zombie žánr.

2012 (2009)

Čekal jsem obrovskou sra*ku, protože jinak podobné filmy nedopadají, ale ve výsledku vcelku uspokojivé. Ujížděcí scény před něčím na 1 m mě odjakživa nasírají, že mám chuť film vypnout, ale jsem rád, že jsem vydržel do konce. Závěrečná část s archami se povedla.