• Pohádka

Návrat idiota (1999) odpad!

Přetrpěl jsem "pouze" hodinu tohodle nudného filmu. Nic neříkající scény, příšerné dialogy úplně o ničem. Jiří Langmajer opět potvrdil, že neumí vůbec hrát. Tenhle film spadá do žánru komedie/drama? Jak se tam proboha dostal??? Totální kravina!

Kancl (2005) (seriál) odpad!

Co to je proboha? Nevydržel jsem ani do konce 1.dílu. Neskutečná trapárna!!! Raději se podívejte na opravdovou kvalitu : Black Books, IT Crowd, Big Bang Theory.

Probuzení (2007)

Šokující, napínavý a neokoukaný thriller. Možná maličko předvídatelný. Velmi pěkně udělané scénky, kdy Clayton podruhé "prochází" nemocnici a dává si vše dohromady. Také jste měli ty nechutné pocity, jako kdyby jste tam leželi a kuchali vas? :) Zajímavý snímek.

Quantum of Solace (2008)

Po výborném Casinu jsem se na tento film velmi těšil. Při první akční scéně jsem už skoro odcházel z kina. Jestli si někdo myslí, že když každý střih trvá méně než půl vteřiny, tak to přidá na akčnosti, tak se hodně plete. Stane se z toho nechutnej guláš obrázků. Z kina jsem si neodnesl jedinou scénu, která by mě zaujala. A proboha, kde byl nějakej děj? Daniel Craig byl perfektní, to je ale jediné mé pozitivum.

Zombies: Den-D přichází (2008)

Další zombie vyvražďovačka :) přesně můj žánr. Mena Suvari se mi zde hodně líbila, aspoň bylo na co koukat. Zrychlené pohyby zombíků mi zde vůbec nesedly, jak zde někdo poznamenal v komentářích : občas máte pocit, že koukáte na film s Charlie Chaplinem. Pobavila mě scéna, kdy Mena přejede svou matku Hummerem. To mi úplně rvalo srdce, jí mimochodem hlavu. A zamilovaný zombie voják čumějící Meně na zadek byl také lehce úsměvný :) Dějově jsem samozřejmě nečekal nic nového, ale opravdu slabota. Raději doporučuji starý dobrý Resident Evil nebo plný deprese a úzkosti Insanitarium s Peterem Stormarem.

Mlha (2007)

Vem čert béčkově udělané příšerky, dokonalé psychologické drama podle S. Kinga. Nervy drásající davové šílenství vedené náboženským fanatikem. Aneb vystihující hláška z filmu : "Zavřete lidi spolu do tmy, vystrašte je a je po pravidlech". Šokující konec.

Riddick: Kronika temna (2004)

Bohužel úžasná Pitch Black je jen jedna. Dějově nic moc. Dvě věci jsou zde opravdu trapný : hodně špatně udělaný vlci (nebo co to je) a polití se vodou, když Riddick vybíhá na slunce :) Filmek za 3 hvězdy + 1 za oblíbence "Nafťáka".

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Neskutečný nářez! Série X-men je pro mě ze všech komiksů tím nejlepším, nejúžasnějším, bezchybným zážitkem. Po každém shlédnutí jsem úplně vyčerpán a nevěřícně zírám, že se tak něco skvělého objevilo na plátně.

Crash (2004)

Jedním slovem: Vauuu. Neskutečné drama, které mě přikovalo do křesla a na konci ze mě zbyla vyždímaná emocionální troska. Perfektně vyvážené a provázané příběhy. Nádherná hudba, úžásné herecké výkony, dechberoucí scény. Několikrát shlédnuto, pořád v mém žebříčku na 1. místě!