• Pohádka

See - Série 1 (2019) (série)

Koukatelné to je, ale deravy scenar plny slepých dejovych odbocek a nelogickych zvratu ma za nasledek klesajici kvalitu s kazdym dalsim dilem.

Útěk z vězení - Série 1 (2005) (série)

Videno znovu po 15 let a porad je to spicka mezi serialy. Vysperkovane charaktery, dobre se stridajici dejove linie, zadna hlucha a nudna mista. Zacnete prvnim dilem a uz se vezete.

Let (2012)

Denzel je dabel. Kde se objevi, tam film pozvedne o level vys.

Obvyklí podezřelí (1995)

Nudne, nezajimave. Od pulky filmu je jasne, kdo je onen tajemny Keyser Söze.

Železný Schwarzenegger (1977)

Spousta lidi si bohuzel tady mysli, ze to je pouze dokument zachycujici tehdejsi realitu, protoze nevideli Raw Iron. Je to dokument s pridanymi prvky fikce. Vymyslene nektere sceny, ktere se dotaceli az po soutezi. Vymysleny konflikt s Louem, ktereho jeho otec v realu vubec netrenoval. Vymyslene arogatni hlasky Arnolda (vcetne ignorace smrti jeho otce) = vse pro ziskani sponzoru na dotoceni filmu a zaujeti divaku.

Vlastníci (2019)

S komedii to vubec nesouvisi a kdo nikdy nebyl na schuzi SVJ, tak tenhle film nemuze pochopit. Skvele napsane dialogy. Ano tyhle picoviny se opravdu na schuzi resi, nekdo nechce vytah, nekdo nechce zateplit sklep. Osobne jsem se potkal s vetsinou problemu/picovin/debilu na schuzi. Excelujici Tereza Ramba. Do situaci jsem se tak vzil, jak kdybych tam osobne sedel a mel chut preskocit stul a nekterym postavam rozkopat drzku, jen aby se konecne schuze pohnula :D Zaslouzeny cesky lev i pro otravnou Meliskovou.

Comedy Club (2016) (pořad)

Urcite stoji za to si pockat na ty lepsi scenky. A ze kvalitnich bavicu tam je urcite vetsina. Exceluji tam vlastne nezname tvare jako Tigran, Arnost, Adela, ale i stalice jako Pavlasek, Kocickova. Je to lepsi nez show Komici, s kterou nekteri ze Stojaka brazdili CR a uvadel ji trapny Knor.

Gladiátor (2000)

Kde jsou ty casy, kdy jsem ohromoval kamarady mym novym 5.1 domacim kinem, na ktere jsem drel v Lidlu mesic 6 dni v tydnu na nocni smeny za 55 Kc/h? Chlubil se uvodni scenou zacinajici IGNITE!, kdy sipy litaly za usima a subwoofer skoro skakal po podlaze. Wauuuu skvele vzpominky.

Leon (1994)

Strhujici, vtipne, smutne, perfektni! Videna i rozsirena verze, ktera vyznela trochu pedofilne, tak ji asi radsi sestrihali. Pro me zivotni role Garyho Oldmana, z ktereho jde silenstvi v kazdem zaberu. Muz mnoha tvari, ze by ho clovek ani nepoznal v Batmanovi a Harry Potterovi.

Mrazík (1964)

Mrazik nesmi kazdorocne v TV chybet.