• Pohádka

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Dexterovo svedomi v podobe J. Carpenter je desive cool a dodava teto serii uplne jiny rozmer! Obcas se tam objevi tak nahle, ze to hranici az s hororem. Prvni 2 dily musite pretrpet, pak uz jde kvalita nahoru zpet do koleji puvodnich serii.

Equilibrium (2002)

Kdo necetl 451 stupnu Fahrenheita nepochopi, ze zaklad celeho filmu je odsud. Urcite ne v Minority Report nebo Orwellove 1984.

451° Fahrenheita (1966)

Kdo necetl knizku, tak se u filmu ukouse nudou. Knizku to kopiruje na 80% (chybi napr. zelezny hlidac pozarni stanice). Ve sve dobe to jiste byl super film (i kdyz herecke vykony jsou tragicke). Napr. Equilibrium vytriskalo z knizky maximum a jeste ji obalilo to uzasneho matrixovskeho havu (a Bale je proste herecka spicka, kde je potreba videt citovou promenu hlavni postavy, ktera tady chybi).

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Cekal sem zajimave hratky s casem jako v Princezne zaklete v case, ale tohle se sakra nepovedlo. Nudna pohadka, ktera vam vyprcha z hlavy do 24h.

V zajetí démonů 2 (2016)

James Wan opet ve skvele forme. Sice slabsi nez 1. dil, ale porad nadprumer.

Na cestě - Na cestě po Madeiře (2006) (epizoda) odpad!

Tomu rikam dokument. Neukazat z Madeiry zadny trek po levade a vetsinu casu se motat ve Funchalu po trzisti. Sao Lourenco natoci od parkoviste, aby se nemuseli hnout na 100m od auta. To same Pico Ruivo. Hlavne ukazat turisticke blbosti jako domky v Santane a jizdu na sanich po meste. Sracka nejvetsi.

V zajetí démonů (2013)

Masterpiece mezi vymytacimi filmy i obecne mezi horory. Skoda, ze jsem nemel Garmin watch pro sledovani tepu. Tento film vam neda ani minutu oddechu. Pribeh je klise, ale zpracovani je bomba. Po skonceni hledate rezisera a voila: reziser legendarniho SAW 1!

Love Island (2021) (pořad)

Super serial. Pokud mate deprese ze sveho zivota, doporucuji si pravidelne davkovat tuto medicinu. V te zaplave tupych a naivnich uvah, bude vase ego plesat blahem a zjistite, ze vas zivot je naprosto uzasny!

Hon (2012)

Ze zacatku nudne (mate chut to vypnout), ale je potreba vydrzet. Mads je zajimavy herec, zaujal me uz v Souboji titanu. Burcujici tema a zmanipulovany dav, ktery vzdy rad kamenuje jedince, ve vas vyvovalava pocit, ze tohle se vlastne v jinem tematu deje kolem vas kazdy den.

Tady hlídám já (2012)

Nebyt toho rozmazlenyho spratka, tak to byl docela fajn filmek s dobrym hereckym obsazenim. Oznaceni ADHD opravdu miluji. To je nove pojmenovani pro: jsem rozmazleny spratek, ktereho se kazdy boji ohnout pres koleno, ptze je osobnost a my deti nebijeme.