• Pohádka

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Mnohem vyspelejsi nez 1. dil. Skoda tech debilnich pisnicek, ktere posledni dobou naserou do kazde druhe pohadky. Herecky nejverohodnejsi samozrejme dvojka Vetchy/Labus. Kukuc Veroniky Khek potesi vzdy a vsude. Skoda upozadene postavy (v 1. dile vyborne) Kamily Janovičove. Klus hraje stejnyho debila jako je v realu, takze vlastne ani hrat nemusi.

Fimfárum Jana Wericha (2002)

Slovy S. Stasove z Pelisku: to muselo dat strasny prace, pritom takova blbost. Uz po 20min jsem koukal na hodinky.

Vánoční koleda (1999) (TV film)

Animovana verze z 2009 je dokonala. Tahle hrana nic moc. P. Stewart se do hlavni role vubec nehodi.

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (seriál)

Mnohem zabavnejsi nez prvni serie. Kdo by nechtel fantomasuv kufrik :) Rumburak uz neni takovy nouma jako drive a ma zakernejsi smich a ambice. Tuhle serii tahne vyborna trojka Labus, Labuda, Narozny. Uplne chapu, ze s Nagyovou vyrazili dvere pri jejich pozadavcich na honorar, ptze Arabela zde hraje ne druhe housle ale spise posledni.

Avatar: The Way of Water (2022)

Hm nejaky dej je kde? Nekam zmizel. Silena stopaz, bohate by stacilo 100min. Prvni tretina totalne o nicem. Druha z vodniho sveta je uzasna. A treti uz jde zase do kytek. Vsude, kde se objevi nejaka vojenska akce, tak to stoji proste za prd (to uz jsme videli). Finale s nozikama ala Komando ci potapejici Titanic zachranuji 2 sceny: silenost v boji matky Neytiri po ztrate syna a svetelna show male Siqourney ve vraku. Na Avatara 1 jste mohli koukat s uzasem nekolikrat, na tohle fakt ne. Na treti dil uz do kina nepujdu. BTW: na Avatara fakt neni dobry chodit s titulky, dvoje titulky naraz CZ + prekladove z navijstiny do EN stoji za hovno a rusi cely obraz.

Zrůda (2003)

Charlize me zaujala uz v Hancockovi, ktery jsem videl drive. Ale co predvadi tady je neuveritelne. Oskar samozrejmosti.

Zrodila se hvězda (2018)

Nechapu, ze si reziseri L. Gagy stale nevsimaji. Jeji vyjadreni emoci pri zpevu je ohromujici. Urcite by dokazala zazarit i v jine roli. Krasny film.

Arabela (1980) (seriál)

Nejzajimavejsi na tomto serialu (a jeho pokracovani) je, ze v nem hrali snad vsichni cesti herci te doby. Nebyt nemecke produkce, tak by ten serial nikdy nenatocili/nezaplatili.

Třinácté patro (1999)

Videno po 20 letech a opravdu je to masterpiece mezi sci-fi v 'matrixovskem kabatku vice realit'.

Žena v kleci (2013)

Audiokniha 3/5. Moc casto se nestava, aby film byl lepsi nez kniha. A zde se to povedlo. Herecka policejni dvojka sedi presne na jejich charaktery v knize. Ma to spad, zadne kecani kolem a stopaz pod 100min naprosto vyhovujici.