Rychlejší (2010)

Tak trochu premrhaná príležitosť, škoda hlavne pre charizmatického Rocka, pre ktorého to mohla byť takmer ideálna postava a konečné potvrdenie jeho akčného potenciálu Napriek reklamnej kampani sa vôbec nejedná o akčný film. skôr drsnejší thriller. Nesympatický policajt Boba Thortona mi nesadol a ten elegantný zabijak mi prišiel ako z iného filmu.

Tenkrát v Číně 2 (1992)

Čo sa mňa týka, tak som už bol nadšený oveľa menej ako u prvého dielu. Dosť to vylepšujú súboje s Donnie Yenom. Tak 7/10.

Show začíná (2005)

Chémia medzi Judy Denchouvou a Bobom Hoskinsom skutočne funguje. Poteší anglický humor i decentná nahota. Celkovo sa jedna o veľmi zaujímavý námet, ktorý, ale nie je úplne využitý.

Captain America: První Avenger (2011)

Dobrý retro štýl, film sa hlavne vôbec neberie vážne a príjemná odľahčená atmosféra dvíha v mojich očiach hodnotenie. Vzhľadom na námet to vari ani nemohlo dopadnúť lepšie. Pozn.: bohužiaľ som videl v kine dabovanú verziu, teším sa na originál zvuk!

Drive Angry (2011)

Film (i samotný Nicolas Cage) sa neberie vážne a celé to je nakrútené so zábavno-krvavým nadhľadom. Amber je kočka a William Fichtner sympatický pekelník. Taká menšia rozcvička pred ďalším Ghost Riderom.

Medvídek Pú (2011)

Tomu hovorím nezávadná a roztomilá rozprávka pre najmenších. A nejaký zápor, hmmm, možno trošku premedikované. :)

Dvojitý úder (2003)

Nápad s hypnózou je zaujímavý, ale samotný scenár je až príliš deravý. Dosť zachraňuje herecké obsadenie, hlavne spočiatku nejednoznačný Leon Lai. Záver je už bohužiaľ patetický, ale celkovo sa jedná o stráviteľný hongkonský akčňák.

Muži v naději (2011)

Jednoduchá, ale príjemná zábava. Takže prečo nie, Polívka i Macháček hrajú presne to čo sa od nich očakáva.

Kazatel (2011)

Komiksové B-čko so slušným rozpočtom , ktoré sa za svoju B-ovosť vôbec nehanbí. Prvá polovica filmu sa mi celkom páčila, dobrý úvod do zaujímavého komiksového sveta, zaujímavé obsadenie i výprava. Škoda, že v druhej polovici už pribudlo klišé a tie náboženské prúpovidky začnú liezť na nervy. Tak za 5/10 a prípadnému pokračovaniu sa nebránim a pozriem asi aj zatracovanú Légiu.

Muži v říji (2009)

Úprimne tak max. za 7/10, ale pôsobilo to na mňa tak sympaticky-civilne. I keď niektoré postavy boli ujeté až príliš.