Bruno (2009) odpad!

Radši bych si vypíchnul oči žhavou jehlou, než tohle dokoukat..

Fargo (1996)

Dle mého názoru velmi průměrný snímek. Velice extravagantně smýšlející postavy a jejich jednání se pohybují v zimním prostředí s kriminální zápletkou.. genialita tohoto snímku ( dle většiny hodnotících) ke mě nepronikla.. bohužel..

Ajťáci (2006) (seriál)

Výborní herci, výborné hlášky.. komediální sitkom, jak má být!!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tak já nevím.. po cca 8 letech jsem se opět odhodlal shlédnout tento snímek, na který snad všichni z mého okolí pějí chválu a používají slova, která ve filmu znějí.. Snímek se mi prostě nelíbí. Děj, brutalita některých scén, humor.. Jediné, co stojí za zmínku je výborná hudba, která mě skutečně zaujala, ale to už je u Tarantina standard. Celkový dojem z filmu je průměr, spíš méně.. Každý to asi chápeme jiným způsobem..

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Co se týká celkového prožitku z tohoto mutantního filmu, tak dávám rozhodně palec nahoru! Prvních asi 15 minut mi vyrazilo dech, brutální řežba. Co mi vadilo - třeba jsem to jen nezaregistroval - ale chybělo mi vysvětlení, jak to, že Profesor Charles žije v budoucnosti, když ho Jean rozprášila? Jinak k hereckým výkonům - McAvoy bezchybný, Fassbender - skvěle sedí, Lawrence výborná. Opakovaná projekce nutností! :-)

Divoši (2012)

Akční snímek o dva mladících, kteří pěstují velice kvalitní trávu a zapletou se do obchodu s drogovým kartelem. Dojde k únosu jejich společné lásky a oni se ji snaží zachránit všemi dostupnými prostředky. Film má celkem slušné tempo, nenudí, zbytečná brutalita některých scén mi spíše vadila. Nevím, čekal jsem trochu víc..

Hostitel (2013)

Nemůžu si pomoct, ale pro mě se jedná o průměrný scifi snímek o parazitech, kteří jsou daleko vyspělejší než naše rasa. Postupem času dojde k prozřejní hlavní postavy ( parazita) a děj se začne obracet. Věcí, která z něho dělá nadprůměrný snímek je hudba! Ta opravdu je skvělá!!

Talentovaný pan Ripley (1999)

Příběh o naprosto chladném, vypočítavém, bezskrupulózním lhářovi a vrahovi, který zneužívá druhých pro své záměry a pak se spoustou řečí vyklouzává jako had.. Damon mi do té role tolik nezapadnul, jinak je to velice zdařilý snímek..

Truman Show (1998)

Film o člověku, který zjišťuje, že jeho život je od začátku sledován kamerami, prostředí je uměle vytvořené a lidé jsou najatí herci. Je hlavní postavou v reality show, o které nemá tušení.. Pomalu si však začíná všímat, že něco není v pořádku. Film o tom, jak může být člověk obelháván, manipulován aniž by měl nejmenší tušení.. Jiný způsob vyjádření myšlenky Metrixu.. srozumitelnější..

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Příběh vraha, který přijede v určený čas na určené místo, přípraví si zbraň a počká, až se mu oběť svázaná zhmotní před hlavní.. V budoucnosti se ještě najde místo na telekinetiky, mezi kterými vyniká malý syn farmářky.. Druhá projekce je zbytečná..