Absurda (2007)

LYNCHa milujem, ale toto bola fakt magorina... Retard Division

Babička (1970)

TENTO film od LYNCHa som pozeral ako jeden z posledných a trocha to aj ľutujem. CELKOVO: Kto nepozná LYNCHa - nebude chápať a bude zdesený. Nehovorím, že je to umelecké dielo, ale zároveň nemôžem povedať, že nie je! :)

Rabbits (2002)

V okolí som známy tým, že chápem LYNCHovým filmom a dokážem ich pozerať aj hodiny dookola. Ale TOMUTO SOM FAKT NEPOCHOPIL. Každopádne je to zaujímavé a odporučil by som to SCHIZOIDNÝM typom ako odvykačku na psychiatrii :D :D

Duna (1984)

Znova sa budem opakovať... Lynch je pán, ale scifi mu nesedí a práve preto sa nečudujem, že réžiu tohoto filmu bral skepticky.

Boat (2007) odpad!

Lynch je pán, ale toto bol fakt bullshit. Túto krátkometrážnu retardáciu vydrží pozerať naozaj iba mentál (nič v zlom!) :)

Zběsilost v srdci (1990)

Pozeral som to len kvôli majstrovy LYNCHovy, ale pravdupovediac ma to nebavilo. N. Cage a L. Dern to zachraňujú, ale dej ma nejak nezaujal. Čisto môj názor, nič viac. :)

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Zo začiatku je tu velká PALBA postáv a charakterov. Hneď v prvej časti nás LYNCH ukameňuje neskutočným množstvom postáv a človek má problém si všetky tie mená zapamätať. Časom sa to ale zmení a tento mysteriózny seriál je aj vtipný a človeka, ktorý hoc aj nepozná LYNCHA to pobavý :)

Mulholland Drive (2001)

Začiatok nič moc - celkový dojem? HARDCORE!

Inland Empire (2006)

Tento film som sa premáhal pozerať iba kvôli tomu, že je to LYNCH. Miestami som zomieral, ale nakoniec sa oplatilo! Koniec a rozuzlenie filmu je neskutočné a pán LYNCH len dokázal, že napriek hnusnej a retardovanej kamere je stále šéf vo svojom snovom a improvizačnom umení ctihodný MAJSTER :)