Chata v horách (2012)

Ani neviem, ako mám ohodnotiť tento film :D Ono to bola strašná magorina a zároveň nový, výborný, ale zato riadne retardovaný horrorový subžáner :) Síce od prvej scény som tušil očom film bude, ale dostatočne na každom kroku prekvapoval. A výťahové scény a záver? No to už bolo fakt veľa, ale popravde - bola to zaujímavá jazda :)

Annabelle (2014)

Pri čakaní pred kinom som bol zvedavý, ale po zhliadnutí filmu trochu viac sklamaný. Jediná scéna, ktorá ma najviac zaujala bola scéna zo zdvihajúcou bábikou a démonom v pozadí. Inak nič moc. Dalo sa z takého námetu vyťahať viac.

Akta X - Film (1998)

Pripadá mi to, ako keby velikú časť seriálu spojili dohromady a pripojili pár nových vysvetliviek. Napriek tomu: Krásna podívaná :D

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Niečo ako nové Akty X, ale v sto krát lepšom šate a brutálnym hereckým obsadením. Presvedčiť moju priateľku, aby to pozerala so mnou (nato, že ona nenávidí SCI-FI) nebolo vôbec ťažké. Stačilo jej pustiť zopár častí a obaja sme boli hotový. Scenáristický ORGAZMUS a nehorázne herecké obsadenie (WALTERa sa jednoducho nedá nemilovať! :)). Páči sa mi aj myšlienka MUŽOV V ČIERNOM, ktorý sú zobrazený na základe skutočných udalostí, ktoré sa odohravali v AMERIKE od 50tych rokov 20tého storočia. Brilantnééé!

Sedm (1995)

Premyslená FINCHERová réžia a brilantný scenár! Bavil som sa ako nikdy.

Avatar (2009)

Týmto filmom mi CAMERON doslovne rozflákal face. Hustý obraz, zvuk, scenár, kamera - proste všetko. A to som to ani nevidel v 3D... P.s.: Niektoré klišé muselo byť. Inak by to nebol Cameron :)

Válka světů (2005)

Zvukový a obrazový orgazmus! Od príbehu som ale čakal viac noo :)

Světová invaze (2011)

Krásny orgazmový vizuál čo ale o scenári neplatí. Emzáci vychytaný, ale aby som si ich prezrel detailnejšie - musel som velakrát zahájiť pauzu. Príliš veľa dementných WTF momentov a tie dialógy... Napriek tomu dávam 3 hviezdy :)

Smrtihlav (1998)

Temný paranoidný megafilm. Je vidieť odkiaľ si bratia Wachowski zobrali inšpiráciu. Vizuálne dotiahnuté do konca. Herečka J. Connely dostala málo priestoru v tomto filme podľa mňa. A nakoniec MUŽI V ČIERNOM? Tí sú snáď všade :)

Cypher (2002)

Až na pár momentov ma tento film dostal. Ťažká paranoidnosť nesmie chýbať a práve to na týchto filmových pálkach milujem. Kvalitné spracovanie a v celku dobré herecké obsadenie. Film odporúčam