Krok za krokem (1991) (seriál)

Dementný seriál, ktorý sa snažì byť vtipný. Pred 20timi rokmi to fungovalo, dneska nie. Serial, kde v každej časti niekto niečo poserie a nakonci si svoju chybu uvedomý a cela rodinka sú stoho hotový a "krásny" happy end... Bullshit

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Hlášky boli dobré, smial som sa a náhodou to bolo dobré. Nechámem hodnoteniu Odpad alebo podobným...

Proboha! (2008)

Bil Maher je pán! Takto dementne som sa nenasmial ani nepamätám :) Síce som sa nič nové nedozvedel no ale aj napriek tomu som pri tom vrieskal a musel som to pustiť aj rodičom :D :D

Astronaut (2006)

Tešil som sa na tento film, ale nakoniec som sa premáhal to dopozerať. Strašne nerealistická magorina, ktorej tvorcovia sa snažili neurobiť stoho sci fi... žiaľ, nevyšlo im to :D

Gravitace (2013)

Nádherná "hudba" a ešte lepší vizuál! Pri pozeraní tohto filmu som sa skoro dosral a to som ho nevidel v kine. Takýto unikátny film som ešte nevidel a pravdepodobne najbližšiu dobu ani neuvidím. Vrelo odporúčam

Zakázaná zóna (2010)

Po zhliadnutí Traileru som bol vážne zvedavý a nakoniec to nebolo zlé. Nato, že jeden chlapík stál za kamerou, réžiou, scenárom a efektami to bolo veľmi zaujímavé. Plne súhlasím z tým, čo napísal Pomo.

Znamení (2002)

Dej sa pomaly ale isto rozbieha a miestami ma napínal ako strunu :) Vynikajúca hudba, neskutočná scéna keď J. Phoenix uvidí v TV aliena (z ktorej som mal zimomriavky, nie z aliena, ale zo samotného herca), výborný M. Gibson a divný záver. Škoda toho záveru, ale inak: Hustý film z hustým obsadením. :)

Vesnice (2004)

Vcelku dobrý film a výborné herecké obsadenie, ale tie príšerky hneď v strede filmu a navyše takéto? Donútil som sa to dopozerať do konca lebo M. Nighta Shyamalana mám rád a nakoniec sa oplatilo. Záverečná pointa pôsobivá a úchvatná.

Babadook (2014)

Od zaujímavého námetu som čakal trocha viac. Dementné decko, ktoré ma neskutočne vytáčalo a sympatická mamina, ktorej v polovici filmu trochu viac pleskne v hlavici ma bavili. Príšerka Babadook mal zvučný a štýlovy hlas, ale jeho grafické prevedenie si žiadalo rok práce naviac, myslím si :) Koniec filmu som síce pochopil, ale absolútne mi tam nesedel a skončilo to ako dementná rozprávka. Odporúčam si predtým pozrieť krátkometrážny film MONSTER (2005), ktorý navezuje na Babadooka - to len aby ste boli v obraze :)

Lesní duch (2013)

Krásny vizuál, ale priveľa dementných momentov a správaniu postáv v niektorých momentoch som už vôbec nepochopil. Záver štýlový.