Matrix Revolutions (2003)

Pri treťom pokračovaní som sa nudil (to som asi aj očakával) avšak záver to zachránil. Jednoznačne najslabšia časť trilógie.

Matrix Reloaded (2003)

Vizuál je dokonalý (až na scénu, kde sa NEO bije s agentmi SMITHmi na ulici). Film, ktorý je plný symbolizmu od Biblie až po podprahové signály a virtuálnu realitu. Matrix a Matrix Reloaded si dokážem pozrieť aj tri krát po sebe :)

Matrix (1999)

Impozantné a neskutočné efekty na tú dobu, ktoré fungujú aj teraz. Film, ktorý je plný symbolizmu od Biblie až po podprahové signály a virtuálnu realitu ma dostal už keď som ho pozeral ako chlapec. Matrix a Matrix Reloaded si dokážem pozrieť aj tri krát po sebe :)

Transformers 3 (2011)

JA už si ani nepamätám očom to vlastne bolo :)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Transformers 2 je sklamanie. Mrhanie robotmi, nedotiahnuté charaktery postáv a príliš jednoduchý dej. Vizuálne ale dokonalé.

Transformers (2007)

Vtipné, impozantné a šokujúce. Pri pozeraní tohto filmu som mal ORGAZMUS čo sa týka ZVUKU a EFEKTOV. Film je miestami predvídateľný, ale ako celok to funguje. A Megan Fox ako herečka?! WTF?!

Černá hodina (2011)

Retardovaný výplach mozgu až sa len tak prášilo :) Efekty stoja za veliký prd, scenár slabý a veľa dementných momentov.

Pavouci z vesmíru (2010)

Film ma skoro vôbec nebavil a dementné chovanie postáv sa dalo len čakať. Záver filmu sa nám snaží vpáliť do gebule ťažkú pointu, ale nefunguje to. --- P.S.: Neznášam, keď ALIENov vyobrazujú ako hnusné stonohé impotentné príšery! ---

Jump street 21 (2012)

Veselé, vtipné a krásne retardované :)