• Krátkometrážní

Nikdo nepřežije (2012)

Jak se z kultovního japonského režiséra stal rutinérskej břídil v ultrasračkových vodách. :-(

Superžralok (2011)

"On lítá!" "To je špatný!" "Potřebuju panáka." Téměř geniální rozhovor tří postav. :-)

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Banda totálně nesympatických, fuckujících kreténů, spolu s prdelatýma mandama zachraňují obklíčené důchodce. Už dlouho mě nic neštvalo jako tenhle bídnej biják, který charakterizuje absolutní neschopnost tvůrců. Od mdlé režie, totálně nesednoucího soundtracku, otřesného castingu, debilně poslepovaných "akčních" scén a trapáckého humoru. Přitom potenciál tam byl, některé nápady jsou vynikající, ale absolutně je pohřbí zpracování. Jak já si jen oddechl, když naběhly závěrečné titulky.

Muž z oceli (2013)

Půl milionu anonymních mrtvých, ale hlavně že to pěkně břinkalo... ovšem mně to bylo u p.dele. Další neemocionální Snyderovina.

V/H/S (2012)

Radio Silence vládnou, jejich halloweenská povídka, to je nádhernej horror. Joe Swanberg taky potěšil, jeho videochat obsahuje takový lekačky, že jsem si málem musel měnit trenky. A divná "líbíš se mi" holka Davida Brucknera je taky sakra působivá, s perfektním závěrem. I když je stopáž přepálená a šílená kamera občas pěkně otravná, tak dívat se na to ve 3 ráno je na posrání... :-)

P2 (2007)

Jaká škoda. Takovej slibnej rozjezd to má, dost dlouho jsem si napětím kousal nehty, první kill naprosto dechberoucí, ale to finále... škoda, přeškoda nevyužitého potenciálu. Ale hlídač je řízek jako hrom.

The ABCs of Death (2012)

Jako celek je tenhle guláš celkem tragédie, ale trocha libovýho se z něj vyzobat dá. Největší chuťovka je určitě D is for Dogfight, to je prostě paráda. Velice působivý je i U is for Unearthed, tenhle hon z pohledu loveného, má sakra drajv. T is for Toilet, to už je internetová klasika, ta pobaví vždycky. Potěšil i futuristickej flák V is for Vagitus, takovýhle nářezový akční inferno, to já můžu. Stylová pedofilní Y Is for Youngbuck taky pěkně odsýpá. To byly segmenty, ke kterým nemám prakticky žádný výtky. Z těch povedenějších ještě musím zmínit prasárnu L is for Libido, od tvůrců mého velice oblíbeného Darah/ Macabre. Zmínku si zaslouží X Is for XXL, to je prostě klasickej, zlej humusák Gens. Tvůrci Ameru se nezapřeli v O is for Orgasm, úplně vidím, jak panjosef chrochtá blahem. A Spasojevičovo R is for Removed, to je dost osobní artovka. Zbytek je buď slabší průměr, nebo nechutná sračka (ty bohužel převládají). A ty japonský kokotiny ani nebudu komentovat... Těch negativ je bohužel víc, jak pozitiv. Jo a doufám, že Ti West vrátí ty love co na natáčení dostal, tohle bych natočil na foťák i zadarmo.

Drive Angry (2011)

Já ty poťouchlé čtyři hvězdičky dám. Bavil jsem se jako kráva. :-)

Nedotknutelní (2011)

Mírně nadhodnocený? Pche, ten film je kurva nadhodnocený...