• Krátkometrážní

Mimina (2010)

Ga ga ga, ňa ňa ňa, buch buch buch, béééééééééééé.... a tak dále, ve čtyřech hodně rozdílných zemích a skoro hodinu a půl. Až se budu chtít zbavit Topiho, pustím mu tohle. :-)

Černá labuť (2010)

Balet jsem nikdy neměl rád, stejně tak ledově chladné, do sebe zahleděné filmy. Všechny složky téhle podívané jsou samozřejmě vypiplané na 100%, ale co z toho, když cítím jen sterilní profesionalitu a zoufalou touhu být Velkým Uměním. Všechna ta symbolika mně byla od začátku protivná, některé lekačky laciné. 2 hodiny absolutní deprese, které už nebudu chtít absolvovat znovu. Ovšem před Natalií Portman hluboce smekám.

Vlastní pravidla (2007)

Je neděle, já jsem na návštěvě u rodičů, jsem po obědě, nohy mám na stole a užívám si hodně línej relax. A ten film co dávají v tv mě vůbec nesere. Ba dokonce mě i zajímá a příjemně odsýpá. Což je trochu s podivem. Ale topi by u toho nadával jak čert! :-)

Harry Brown (2009)

Čistá žánrová prácička. Paráda, Harry, takhle na ně!

Noroi (2005)

Kôji Shiraishi prostě umí Horror. Ať už jde o torture porn, kde jsem se s ním seznámil (Gurotesuku), nebo Blair Witch like strašení v Noroi. Necelý dvě hodiny na takovej film se mně zdálo fakt moc, ale nakonec to uteklo jak voda. Ve výsledku jsem to viděl na 4 *, ale pak jsem měl jít ve čtyři hodiny ráno na záchod, a působivost celýho filmu na mě dopadla na plný pecky. Scary as Hell!!!

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Spolčení kreténů, pod taktovkou krále všech kreténů.