Sám doma (1990)

Harry! Jdu do baráku!

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Vedela jsem moc dobre,proc na toto nejit do kina.Jen pro zajimavost,videno jednou a to staci.Kdyz uz se rozhodnou(t) tocit film na "pokracovani?" po letech,tak to nikdy nedopadne dobre,a v tomto pripade to plati dvojnasobne.Opakovany vtip neni vtipem a tady se nekdo snazil napodobit "vtipy "z prvniho dilu.Nevtipne,trapne,svata klasika.Nektere filmy by se nemely tocit na pokracovani a u tohoto plati dvojnasob.Vsechny vtipne sceny,byly v "Dedictvi aneb Kurvahosigutntag" a toto neni zadny druhy dil,toto je kurva nepovedene a nehodne nosit cislovku 2

Stroj času (2002)

Kdyby se tento film dal převézt do reality,tak by se člověk mohl vyvarovat veškerých chyb,kterých by se kdy dopustil,protože by se mohl vrátil v čase a vše změnit,či napravit.Pokud mluvíme pouze o filmu,vrátila by jsem se i 1000x jen aby jsem mohla být se svým milým..Každou vteřinu.Film mě unesl a pohltil mě,musela jsem se na něj podívat ještě asi 10x,nebo klidně i 1000x, je mi líto Alexandera Hartdegena,který ztratil svou lásku,a nemohl s ní být,jelikož by stále umírala,pokaždé,když by se vrátil v čase a pokusil se o její záchranu.A nebyla to zrovna namyšlena koza.Jenže osud si nevybírá..(To by jsem zase psala o jiném filmu.)A tak odešel hledat odpověď do vzdálené budoucnosti,kde lidstvo nejspíš začalo od začátku.Jediné co se mi nelíbilo byly místní příšery,Morloci.Masky nic moc,ale prní půlka filmu se mi líbila.A další věc, asi jen těžko by se angličtina zachovala i po 802 701 letech,od apokalypsy, když vznikl jazyk úplně nový..Film celkově moc hezky zpracovaný.Hudba taky perfektní.Proto ode mě dostává plné hodnocení

Nekonečný víkend (2008)

Film samo o sobě fiasko,ale krajinka krasná,záběry z shora na krásnou Austrálii neměli chybu.James Caviezel super blb,že už větší být nemohl,hádky na každodenním pořádku,a to úplně kvůli každé blbosti,dost mě pobavila scéna probuzení vedle Dugonga.Hudba dobrá,někdy ty zvuky takové kvílení docela děsivé,film byl průměrnej, ale ti metští burani si o to koledovali.Pro pobavení dobré pokud někdo chce vidět dva blby,tak ať si pustí tohle.Další věc, která mě na filmu dokázala překvapit, byl závěr a musím říci, že mě překvapil dost nemile.Až takové jsem to nečekala,a akorád umocnil tak moje zklamání z filmu.

Orka zabiják (1977)

Tento film jsem poprvé viděla když jsem byla malá.Už to bude 20 let a pamatuji si scénu s mrtvým mládětem,a poté jak samec táhne svou mrtvou samici ke břehu,tato scéna se mi vryla do paměti,také jsem u ní brečela ještě ta smutná hudba tomu dodávala.Ten konečný souboj je taky smutný lítost z obou stran.Působivě natočené

Padesát odstínů šedi (2015)

Film nic moc,nudné a šedivé..Vše co je ve filmu zajímavé je uz v ukázce k filmu.Nudný scénář,dva nudní herci,kteří se do takového výblitku vubec nehodí a ty scény s trochou erotiky,pokud se tomu vůbec tak dá říkat,nudné tak,že i mrtvoly by to zvládly lépe.Neboť film z hlediska erotiky nemůže překvapit nikoho,je to úchylná chemie,mezi těma dvěma,jako když si vypíchnete oči.Nudný je 80%ďej filmu,a když už se tam něco děje,tak to nemá spád.Jen takový nudný šedivý nic,jak už název napovídá

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tento film nemohu hodnotit jinak nez 5 ti hvezdami,protože si to tento snímek jistě zaslouží.Hudba,střih,kamera,a scénář,to je neuvěřitelně dokonalé.Je to úžasný a inspirující příběh o síle lidské vůle, lidské tragédii,utrpení,a přátelství, touze po svobodě a naději.Prostě jedním slovem dokonalé.Zde by člověk čekal pouze nasilí.Je to zejména příběh dvou mužů, kteří by se v běžném životě určitě nesetkali.Tim Robbins a Morgan Freeman zde předvádějí neopakovatelné herecké výkony, které nebudou snad nikdy překonány.Toto je nepřekonatelné dílo..Naprosto a stoprocentně si zaslouží první místo

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Pro zasmani dobry,a to je za tri,trojku si to ale nezaslouzi.Vtipny,uz kvuli tem trikum,ktere bych hodnotila jako odpad,posledni dobou je televize preplnena temito ceckovymi blitky,a porad dokola..Pobavilo me nekolik scen.Dobra ta,jak bezi velky mutant za autem,(jako pes!Od kdy krokodyl takto beha?(Nekdo predelal anatomii zvirat..)a do toho blondyna strilí z revolveru,predtim zase chlapi,kterym nedosel zasobnik od kulometu.Pak u vodopadu,fotograf,a dve hysterky co za par sekund dopadnou stejne,nemelo teda chybu.Ta scena jak krokodyl skoci na auto,me pobavila nejvic.A na konec to vsichni resi s poklidem,jako kdyby se vubec nic nestalo.Kdyz ho fotr nemuze zastrelit,necha se dobrovolne sezrat,a dceri rekne,at jde k autu.Nemelo to hlavu ani patu,ale pro zasmani ujde.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Muj nejoblibenejsi serial vsech dob,uz v detstvi jsem se na nej divala a tyden co tyden se tesila az zase budu hadat (nektere)strasidelne pribehy.A s doprovodem Jonathana Frakese vytecne,vzdy na konci pribehu poznamky ke kazdemu pribehu,sel mi vzdy mraz po zadech,a taky senzacni hudba,(kazdy dil ma svou) a znelka taky super