Železná srdce (2014)

kamarat mi pred pozretim povedal a vobec dost ludi, ze je to kvalitne, ako zachrante vojaka ryana,,,,nie,,urcite nie,,,,,mozno som od filmu cakal strasne vela a okrem psychologie ktora vojna ponukala som nedostal nic,,,,mozno som to pozrel v zlom case , ze nebola nalada, no dorazila ma konecna bojova scena, ktoru urcite a nik ma nepresvedci, ze nie, musel rezirovat sylvester stallone,,,co sa mi pacilo bolo technicke a zvukove prevedenie strelby,,ak to bolo v danej dobe podobne a realne, celkom vyborna technologicka vyspelost a oboznamenie s realitou priemyselnosti 2 sv vojny,,,,film neurazi,,

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

cožeeeee to slovo som povedal kazdych 5 minut,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,proste norsky komedialny horor o nemeckych zombikoch,,,,to hovori o vsetkom,,paradny našlap,,,

Zátah 2 (2014)

k filmu som sa dostal nahodne v nocnych hodinach ked uz moje telo odchadzalo do hladiny spanku,,,no par minut mi stacilo na to aby som sa dokonale prebral a s vysokym zaujmom sledoval tento masaker,,,,,,zaujimavy film, vlasnte klasickeho zandru, kde ste sa na bojove sceny tesili ,,,,,,vacsinou v tomto stile filmov mi tie hajkiki od sikmacov vadia ci ma nudia,,no, tu to bolo ale iné,,,,,,,tu to bolo dokonale,tie bojove sceny mi davali neaky ten vyznam,,pohybovu realitu na tej najvyssej urovni,,,oni su hadam z gumy,,,paradna mafianska gangsterka z indonezie,,,

LEGO® příběh (2014)

najdokonalejsia a najkrajsia reklama na svete,,,,,,zajtra si idem kupit lego,,,,,,,,,,,,,,,

TRON: Legacy 3D (2010)

tento pravy scifak s prvkami buduceho realizmu je kazdym jednym pozretim pre mna stale lepsi a lepsi,,,,maximalna obrazova a zvukova zalezitost,,,brutalne dokonala emotivna hudba,,,jeden s tych najreferencnejsich filmov pre test poriadneho domaceho zvukoveho systemu,,zvukarom davam 5 to sa len tak nevidi,,vlastne nepocuje,,,,,a vobec cely film som mal zvlasny pocit, ktory dokaze vo mne vyvolat vzdy ked si ho pozriem,,,,,,

Street Kings (2008)

k filmu som sa dostal az nedavno,,,co je u mna nevyhoda pre tento film ,pretoze tohto zanru ,pribehu je plna kopa,,ale nevadilo mi to film bol kvalitny,,,,,keana mam rad a podla mna to dal fantasticky,,,,, cistil vsetko ako savo, ale davalo mi to zmysel,,,,,aj ked som neak vzdy dopredu tusil ako to bude pokracovat, riesil som keanov pocit s ním,,,no a to je uloha filmu, strhnut divaka do deja,,,,

Temný případ (2014) (seriál)

2 pokracovanie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,neviem opisat preco ,,,,,ale ked to zacne, zmozem sa len na nadych a po skonceni dielu na vydych, tak zvlasne a zaujimave a dokonale to je,,,,,,

Mysli taky jako chlap (2014)

emancipacia kultury v kinematografii cierneho naroda v us sa bojim napisat nas vedie k tomuto,,,,,,,,,,zial, hrat rezirovat, experimentovat a citit sa neda odkukat,,to musite mat v sebe,,,dalsi cernosský film bez gul,,,,bojim sa ze tohto bude stale viac a viac,,,,,nie toho ze komplexne predstavenstvo bude cierne,,ale ze vysledok bude tak strasne bezduchy,,,,kevin hart je najhorsi herec sucasnosti ,suchanie si dlani a oblizovanie pier nieje hranie,,,,,,,,,,,ale aj snaha sa ceni a dokazal som to zas odpozerat, takze davam 2

Möbius (2013)

Zaujimave..dobre..prekvapive..romanticke...nevnucujuce...

Odpor (2008)

Skoro uplne kazdy tu sekiruje americke podanie.ladenie spracovanie tohto filmu.lenze ak by tie americke podania a podla niekoho gice neexzistovali.. chybalo by viac ko 2/3 filmov venovania zverstvam 2 svet vojny...film nebol az taky zly ci dokonaly..no podla mna tam bolo vsetko aj ked vypadal jednoducho a dejovo pomaly.....velky obdiv vsetkym..hlavnym hrdinom ktr dokazali odvaznu vec a filmarom ktr nam to sprostredkovali...tazky...tvrdy.realny..melancholicky..film podla skutocnej udalosti..