Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Dalsi Expendables budou urcite prijemne prekvapi, protoze po trojce uz mnoho necekam. Akce je hodne, ale schazi vtip, emoce, lepsi pribeh a souzneni me hlavnimi predstaviteli. A napad rozpustit stary tym a naverbovat misto nich nezajimave mladaky neni moc stastne reseni. Je to horsi nez prumerny becko.

Lucy (2014)

Z Lucy mam rozporuplne dojmy, kdyby se vezla na vlne akcniho sci-fi, tak by me docela bavila a nemel bych s ni problem, ale to neustale prolinani s "filozfickymi" pasazemi, kterym jsem navic vubec nerozumel, me rusilo kazilo celkovy dojem z filmu.

Nejhledanější muž (2014)

Tema sice aktualni a snimek pusobi realististicky, ale take odtazite a nezazivne.

Labyrint: Útěk (2014)

Labyrint: Utek inspiraci uspesnymi Hunger Games nezapre, bohuzel jejich urovne nedosahl. Film vcelku bavi, obzvlaste prvni polovina je zajimava, kdy je divak zvedavy, co se bude dale dit a ceka na vysvetleni. Postupne me ale sledovani neustaleho pobihani teenageru mezi zdmi bludiste zacalo mirne nudit a zbytecne dlouha stopaz tento pocit jeste umocnila. Pointa se urcite nedostavila prave proto, aby mohl prijit Labyrint 2.

V oku tornáda (2014)

Hrozna kravina. Efekty nebyly spatne, ale ten scenar, dialogy, pateticnost pribehu, nezajimavi herci....

Šéfkuchař na grilu (2014)

Plytky film s plochymi charaktery a nulovym humorem. Jedine plus na nem byl, ze umozil nahlednout pod ruce a poklicku mistrovskemu sefkuchari. V dobe sledovani jsem zrovna drzel dietu, takze film docela potrapil mou vuli.

John Wick (2014)

John Wick trpi mnoha neduhy - mezi hlavni bych zaradil smesne pusobici choreografii akcnich scen, snaha vlozit do film nejaky humor zpusobuje, ze rada akcnich scen vypada jako parodie, dale spatna prace z kamerou, chaby a nepresvedcivy scenar a v neposledni rade nevhodne obsazeni role hlavy ruskeho gangu. Reziser to nezvladl. Keanu nemam co vytknout a hlavne diky nemu, revenge pribehu a mnozstvi akcnich scen film nenudi a drobne vykracuje z prumeru.

Angliština Engliština (2012)

Prostinka, kycovita, radoby romanticka komedie s neoslnujicim hereckym vykonem hlavni hrdinky a nudnymi dialogy. Konec ktery se snazi pusobit na city, na me pusobil hloupe a naivne.

Rozbitý svět (2012)

Vaham mezi 4 az 5 hvezdickami. Po delsi dobe silne drama, ktere me zaujalo. Rezijne velmi dobre, ve filmu se micha anglicka syrovost s citlivym detskym a naprostove uveritelnym pohledem. Neobycejne zpracovani obycejneho pribehu. Pusobivy soundtrack.

Grandhotel Budapešť (2014)

The Grandhotel Budapest mi prijde jako hrozne nadhodnoceny film. Nevidim v nem vic, nez nekolik malo zajimavych napadu, neotrele vytvarne zpracovani a hvezdne obsazeni.