Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Není mi náct?....je mi náct! Skoro pořád. Nikdy jsem nehrála hry, nebaví mě to, Ale bavilo mě koukat, jak je hrají jiní. Myslím počítačové, abyste zase nemysleli na nějaký prasárny, jo? Takže tohle mě vážně bavilo moc. Je to vtipný. Je tam pár opravdu dobrých hlášek, které mě budou zítra v práci rozesmívat, když si na ně vzpomenu a den bude hned snesitelnější, mezi těma sucharama. Je to hra, kde je všechno, co taková hra může mít. Pasti, překvápka, lidožravé (se podivejte :))).... levely, životy.... Joa pozor - totoální proměna jednoho z hráčů se někomu asi nebude líbit, za mě však pět hvězd už jen kvůli tomuhle. Si představte, že jste nádherná blondýnka...a najednou je z vás....ha ha ha ha....podívejte a uvidíteeee, ha ha ha !!!

Pryč od pece (2013)

ÁÁ´...no, tohle! Strašný scénář pro vylízaný makovice. A díky za ty super herecké výkony, jinak bych to nepřežila. Máte šanci napsat zde jiný názor a ohodnotit po svém, jestliže se podíváte. Ale já vás varovala.

Šerifská hvězda (2017) (seriál)

No, hustý. Šerif (teda takovýho nechcete!!) se tu mění v Hulka, díl od dílu temnějšího a děsivějšího. Příběh má grády a pořádný koule. Nejdříve jsem dala tři hvězdy, ale po neklidném nočním snění, kdy mě pronásledovala obrovská kovová bedna, zvící velikosti Nostromo, která sbírala hříšníky, jako Tripod ve Válce světů, jsem to přehodnotila. Takovéhle "peklo na Zemi", si zaslouží ocenit výše. Tim Roth je opravdu démonický, uhrančivý a má neskutečnou výdrž. Dostane nakládačku a - a nic. Umeje se v lavóru. Tak se nesmějte, fakt. A podívejte se. Joa ještě jedna věc: muzika výborná, za všechny The Dead South.....

Wind River (2017)

Zanechala jsem štrykování a dívala se jako přimražená.

Fargo (1996)

....a nejlepší je, jak ona neřeší, že je těhotná a prostě dělá svou práci. Ráno....no, spíš pozdě v noci.... si představte, že jste asi tak na konci sedmého měsíce a jste šerif v jednom ulítlém, totálně zasněženém a zmrzlém zapadákovském městě někde....někde. Zvoní telefon a vy musíte vstát a oblíknout svoje těhotný tělo do tuny svršků proti zmrznutí a jet k nějaký bouračce.... k mrtvole....co já vim. A váš kolega policajt, udělanej, ale malinko retard, stojí a protože nemá TU kompetenci, páč je retard, tak vy, těhotná, jdete tam k té zmrzlé promodralé mrtvole v tý ranní sibérii.....noa to zdaleka není všechno. A cynický je v tomhle případě dost slabé slovo. Podívejte se.

Nit z přízraků (2017)

Death metal A to je dnes večer opravdu vše, co k tomuto mohu říci.

Thor: Ragnarok (2017)

Tohle je ňu ňu :D. Jste Bůh, jste trošku v nesnázích, protože zase nemáte své oblíbené kladivo, ale zas tak moc strašný to nebude, páč jste Bůh. Přesně řečeno syn Boha. Noa jste na cizí planetě, na které jste nikdy nebyli a potkáte tam starýho kámoše. Ten je zrovna trošku zelenej a tupě kolem sebe mlátí, ale to bude dobrý. A mezitím ještě uvidíte hromadu veselých příhod a uslyšíte neskonale vtipný hlášky a bonmoty. Marvele, díky zase.

Team Thor (2016)

Jo. Taky jsem se bavila. Je to vtipný :).

Blade Runner 2049 (2017)

.....takže, musím Vám napsat svůj velice speciální pocit z tohoto filmu. Především: miluju zpomalené záběry na létající prach, písek a hlínu. Miluju nejpomaleji se vznášející vločky, nekonečně něžně a dlouho padající na zpustošenou zem a zakrývající ten všechen sajrajt. Zbožňuju přistání letounů ve tmě, na něčem, co připomíná ostroh světa a pomalu se to zaplavuje nikde nezačínajícím a nikde nekončícím oceánem. Miluju dlouhé pohledy a ještě delší mlčení. Omračují mě ty úžasné technologie, vetknuté do přízračného budoucího světa. Slunce tu při západu (i východu :)) ozařuje haldy odpadků trčících do výše a skrze clonu jeho paprsků jsou v dáli vidět ruiny kdysi slavného města a zpoza těch hald se kdosi blíží....nějakým zvláštním způsobem mě tohle všecho uklidňuje.

Dům U Zlatého úsvitu (2009) (TV film)

Takže, ze všeho nejvíc se mi tady líbí Vladimír Javorský. Jak čaruje a kouzlí. A je děsně vtipnej a usměvavej a milej a chytrej tatínek, kterej dětem nelže, nevěší bulíky na nos a vychovává je tím, že je nechá. Noale jinak.... teda ze začátku se zdálo, že to bude namouduši zase jedna poetická a skvělá pohádka. Je hezká, o tom žádná, ale skvělý je jen Vladimír a pak ještě pan Somr. Od druhé půlky je totiž tak nějak přeťápnutá. Janžurka úča je vážně moc - noale ta už hned zkraje. Se mrkněte. Je to poetické. Na začátku, v půlce a skoro na konci, takže to stejně musíte vidět celý :).