Než jsem tě poznala (2016)

Byla jednou jedna Popelka a tu si najali, aby se starala o prince. Na vozíku. Který měl předtím všechno a teď nemá nic. Teda má, ale je na vozíku........ Je to přesně ten film, který Vás chce dostat něčím, co vůbec nemá. Ti z Vás, kteří viděli Intouchables, ví.....

Dánská dívka (2015)

Hodnotím zde především totálně mistrovské herecké výkony Eddieho a Alicie. Eddie je fakt krásná ženská a z toho je mi namouduši špatně. A to je asi tak všechno - opravdu těžké téma.

Legenda o Vánocích (2007)

Tenhle příběh mi mluví z duše. Je to jedna z mých V.I.P. vánočních pohádek, které si pouštím, bez ohledu na roční dobu. Protože láska a laskavost by neměla být jen vánoční výsadou.

Spojenci (2016)

Bla bla bla.....chjo. Je to tak pitomý. Ty kecy na střeše. Nevěřím. A nebo věřím.....těžko říct....Každopádně - si představte: jste špión, skočíte na to. Chci říci, že seskočíte a máte nějaké poslání. A místo fiktivní manželky Vám tam šoupnou takovou krásku. Vtipnou, chytrou, pohotovou - až na nějakou pojistku na sapíku, což jsem moc nepobrala a kvůli tomu jsem si to musela pustit ještě asi tak 5x. A tak jsem ale pochopila, že tenhle film není vůbec o špionáži a tom špiónovém poslání. Je to o něčem jiném a jestli se na to podíváte, tak to uvidíte. Myslím, že třikrát postačí a kdo pochopí to s tím sapíkem hned, tak jen jednou a má vyhráno.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015) odpad!

No teda, kdo máte rád totálně úchylný komedie, s různými fuck divnými nechutnostmi - jako zde například Depky knírek a divné pitvoření, kroucení a šklebení, Ewanovi strašné ušní lalůčky a nejmastnější vlasy na světě, Paula skoro k nepoznání, jak si užívá role bodyguarda na úvazek 1000 procent a Gwyneth málem musela umřít nudou, než to dotočili, tak se na to podívejte. Ale varuju Vás a to není bojler!

Zúčtování (2016)

Přestaňte mrmlat, že Afleck je čím dál lepší, protože je čím dál stejnej. Tudíž, tady mu to pěkně sedlo, páč má pro autismus výrazivo jak stvořené. Další důležitou věcí je, že Baron prášil a vyprášil toho mega, hlavně ke konci. Že poctivá filmařina? Viděla jsem toho spoustu, o čem psali, že by si o to bagančata neočistil a mě se to líbilo. Tohle se mi líbilo, už jsem to zkoukla dvakrát ve 24 hodinách. Tak se podívejte a fakt trošku vypněte a furt nečekujte a nechte se prostě nést na vlně dobrýho filmu.

Železná pěst (2014) (TV film)

Hned zkraje jsem to chtěla vypnout, páč ty Němci jsou fakt úchylové a vypadalo, že jsem si spletla kanál a omylem klikla na nějaké středověké porno. Ale pak jsem se dala do štrykování a tak v první půlce, když ze scény zmizela jedna ruka a objevila se černošská čarodějka jsem si řekla, že budu štrykovat dál a snad to přežiju. Někdo přežil, někdo ne. Já přežila a hned jsem googlila informace o černošské čarodějce v 16. století v německých lesích a jejích léčebných praktikách . Nic. Zato jsem našla spoustu povídání a obrázků o Götzovi a jeho železné protéze. No, asi by zíral, co o něm jeho potomci natočili. Takže se podívejte a kdo chcete přežít, dejte si svářo, obalte se do něčeho teplého a dejte si kočku na klín. Myslím vaši kočku. Čtyřnohou, však víte.

Ve jménu Krista (2016)

Není žádným tajemstvím teorie o tom, že Ježíš na kříži doopravdy nezemřel. V jeskyni se k sobotnímu ránu probral, jeho tělo, působením několika faktorů (plátno napuštěné léčivým vonným výluhem, chlad jeskyně....) se trošku zregenerovalo a jeho věrní ho odvezli do ilegality, kde žil šťastně ještě předlouhý život. Tenhle film je trošku přepůlený. První půlka je detektivka pro pokročilé a zastánce oné teorie. A druhá půlka se najednou lekne té odvážné myšlenky o tom, že Kristus nezemřel a pátrání po Těle se zvrtne v pátrání po Duchu. Film je moc hezký, zvláštním způsobem pokojný, s pár velice vtipnými hláškami na adresu právě se rodícího křesťanství. Bibli jsem nečetla, kdyby vás to zajímalo, je to masakr, pořád by tam někdo někoho nabádal, trestal a vraždil a to fakt nesnášim. Ale tady na to se mrkněte.

Far Cry (2008)

Ha! Je to divný, ale fakt jsem to viděla. A dokonce až do konce, který byl trošku lepší, než začátek. Ten ale nemůžete přeskočit, páč byste nevěděli, o čem to pak je dál. Každopádně bych ráda, za některé opravdu trapné otázky a ještě i jiné věci, dala scénáristovi pěstí. Ostatní omáčka tohohle filmu byla docela zajímavá a musím říci, že není moc filmových honiček, které mě baví. Tady je dobrá honička, dobrá a vtipná. Akorát ti chudáčci vojáčci, vyklonovaní šíleným vědcem nemají zdravou barvu a vůbec, jsou takoví zombáčtí, takže v tomto případě se označení "zelený mozky" docela šikne. Jak moc jsou zelený ty ostatní uvidíte, když se na to podíváte.

Rituál (2006)

No, tak já Ti nevim.....včely miluju a chovám k nim velký respekt. I všechna zvířata miluju, to už taky víte. A mám ráda ženskou magii a kouzla a léčitelství a bylinky a tak. Ale do tohohle bych vážně nešla. No a Nikčo! Všichni tady pořád mrmlají, jak jsi trapnej. Mě to nepřišlo. Hysterickej, to ano, dokonale. Na zkušeného policajta opravdu moc. Když se na to však mrknete, zjistíte, že hysterie je zde opravdu na místě.