Kodachrome (2017)

Dá se to. Elizabeth je tu trošku nudná a chvílema se divně šklebí. Ale tak co už má chudák dělat, když dostala takovou nudnou roli, ani se nemůže pořádně rozparádit.....a střih. Jason je takovej normální, trošku uraženej a dotčenej, potřeboval by pořádně nakopnout. Není nic horšího, než bejt celej život ublíženej. Žena mě vopustila, otec taky mě vopustil, už dávno, z práce mě vyhazujou! Chjo! Má to těžký, kluk. No a Ed, můj milej, nepříjemnej, vychrtlej, charismatickej Ed. Když budete trošku nostalgický, malinko líný a ublížený, tak si to pusťte. Třeba Vás to vyléčí. Brečet nebudete. Možná pár vteřin před koncem. Některé konce jakoby nechtěly skončit, tvůrce pořád nastavuje a to není dobrý. Noa to je k pláči.

Kolos (2016) odpad!

Něco podobného už vymyslelo moje dítě, když bylo v prváku na vejšce. Byla jsem pochopitelně nadšená. Profesor už tak moc nadšený nebyl a tak by mě zajímalo, co by řekl na tohle. Scénu, kdy hrdinka drží telefon, zděšeně asi tak dvě minuty stopáže kulí oči a pak se zděšeně a s teatrálním výrazem zeptá: "Cože" ???!!! by určitě .ocenil :D Minimálně na pět. Myslím tím jakože pětku. Jakože známku, ne pět hvězd. Nebo za nula a tím myslím nula bodov, vážený priatelia. Vždy, když narazím na takový nějaký film (Enemy), říkám si: hele, slavní herci mají draze placenou dovču. Soráč Anne, ale nemile jsi mě zaskočila. Noa vy ostatní se na toto klidně podívejte, na mě nedejte. Páč taková Kleopatra, která je na body normálně podle mě docela skoupá, dává tady 4 hvězdy.

Trosečníci vesmíru (2002) odpad!

OUČ! Jsem mrtvá. Smíchy. Prostě jednou potřebujete vypnout a v klidu štrikovat a tak si pustíte náhodně nalezené scifi na jutubu. Dám vám na základě shlédnutí tohoto spektáklu pár tipů: ve stíhačce si nasaďte helmu ještě před startem a to bez blbýho ptaní. Když žárlíte na kolegyni kosmonautku, nelítejte s ní do vesmíru a když, tak s sebou neberte toho blba, co si ve stíhačce nechtěl nasadit helmu. O to spíš, že je to potápěč. I když jste jen disajnérka pilotních kabin a palubních knoflíků a náhodou vás pošlou do kosmu a nedají vám přístupové kódy k záchraně čehokoliv kdykoliv, rozhodně trvejte na tom, ať vám je dají. Záchranné skafandry NIKDY! nevyhazujte, mohly by se hodit. Joa vlastně nelezte do rakety, když víte, že se na to konstruktéři vyflákli a varujte všechny včas. Noa na konec jeden bojler: chcete slyšet nelblbější a nejtrapnější hlášky ze všech, pane? Tak se na to podivejte.

Ztracená archa (2015) (seriál)

10 x 40 minut první řada je v poho. A tohle téma je mi blízké. Nejakože jsem magor, co pro svou spásu, znovuzrození a slávu pobije a zabije a rudý tele potřebuje. A další magor, co si myslí, že vyzraje na tisícileté nábožensví a jeho rituály jen proto, že má zvučné jméno na akademické půdě a se nemusí zpovídat a může si kopat a vykrádat, kde se mu zachce.. Ale k věci: je to dobrý, svižný, hbitý, plný zvratů, občas nečekaných, krutých a syrových. Indi by se tu cítil jako doma a možná by se i přestal bát hadů a začal víc bát fanatiků. Myslím, že když po čase narazím na druhou sérii, s potěšením si jí pustím.

Zkrat (2011) odpad!

Soráč, ale zdejší nadšení tímto blábolem nesdílím. A protože jsem šeredná jak Beetlejuice (jak můžete vidět), samozřejmě jsem záviděla tajné vládní agentce její mrštnost, krásu, yntelygency a spoustu jiných dalších předností. Noale protože mi pozabíjela většinu chlapů, který alespoň trošku za něco stáli, dala jsem se do štrykování svého nového převleku a až do konce filmu nahlas skřípala zbylými zuby. Noaco, že to točil Soderbergh. Se mrkněte, tentokrát vás nevaruju, dělejte, jak chcete.

Pošli to dál (2000)

Bez ohledu na to, že tady občas mrmláte, že to je vyděračský a manipulativní snímek, funguje. Takže moc nemrmlejte a posílejte dál. Díky. PS: Joa jestli se vám, zdá, že ten závěr je fakt moc, tak jo. Taky jsem si pobulela a zároveň krutě nadávala na to scénáristický, prasecky vychytralý sado!

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Takže, tohle jsem si nááááramně užila. Dokonce už několikrát. A když si to užijete několikrát, tak i pět hvězd je málo.

Sedm statečných (2016)

Můj kultovní je ten z 1960. A tak mi chvilku trvalo, než jsem tohle dala. Jiné město, jiní, ale podobní, hlavní hrdinové, snad jen trošku míň zřetelní a ne tak na dřeň vykreslení. Motiv Chisolmovy účasti na záchraně městečka připomíná motiv Harmoniky v Tenkrát na Západě. Občas dobré hlášky. Ale použití hlášek z 1960 mi spíš vadilo - myslím, že těchto sedm statečných by bylo dobrých i bez nich! Na konci mega řež. Muzika super. Kdo jste neviděli, podívejte se, na zdejší nižší hodnocení nekoukejte a hlavně nesrovnávejte :).

Příchozí (2016)

Tenhle film mě totálně minul. Chjo a tak jsem se těšila. Nebaví mě ta hysterie celého světa, vždycky když přiletí mimozemšťani. Asi když přiletěli, ne, tak asi budou mít lepší technologie, než my, neasi, kteří jsme k nim nepřiletěli, jak jsou miliardy let dlouhý. Nebo třeba jo a vrátili jsme se po těch miliardách let chytřejší, lepší a krásnější (no tady zrovna nevim...megachobotnice nejsou můj typ mimozemšťana), mezitím co ta pakáž, co tu na Zemi zůstala, se stihla několikrát vyvraždit. Noa navíc, kdyby ONI viděli budoucnost, asi by nepřiletěli. Proč lítat? Když mám takový možnosti? A těm tupoňům s jadernejma hlavicema a oceánem plastů něco předávat? A vážně chobotnice? A kruhy? Fuck....fuck!..... Nedejte se však mým zklamáním odradit a směle se podívejte, protože jen tak zjistíte, jestli to za to stálo.

Banditi (2001)

Bylo to asi takhle: Levinson: Zdarec Brůsi, budu točit krimošku a bude to romantická komedie. Bruska: ha ha, no nekecej! Romantika, sranda a zlodějina, v tom sem vždycky chtěl hrát! Levinson: joo, kámo, myslel sem si to! Chci tě tam za hlavního padoucha. Bruska: óká kámo, ale budu tam mít vlasy! Levinson: budeš tam mít daleko víc, než vlasy. Budeš tam mít Blanšetku a Boba. Bruska: Boba? TVL, tak to je sen! Boba! Toho jsem si vždycky taky přál, hahá!!! Ale na konec bude výbuch, jo? Levinson: výbuch, jo, na konec výbuch, to by s tebou ani jinak nešlo!