Vánoční prázdniny (1989)

Ani nevím, zda mám tuto ztřeštěnost vůbec hodnotit. Nepatří k mým oblíbeným žánrům a ani Chevy Chase není můj herec snů, ale celkem se to dalo snést.

Elvis & Nixon (2016)

Parádní mystifikace. Ty mám rád. Kevin Spacey opět dokazuje, jak skvělý herec je. Patří k mým oblíbeným hercům. Na tom žádné Me Too nic nezmění.

Já, Tonya (2017)

Bravo! Neviděl jsem strhující životopis, viděl jsem nálož, která pořád pracuje a vše ničí!!! Margot Robbie válí.

3 sezóny v pekle (2009)

Egon Bondy byl výrazná a excentrická postava. Tento film tuto jeho podstatu výborně znázorňuje.

Vlastníci (2019)

Nemohu souhlasit s ódami na tento film, přehlídka české malosti mi přišla velice málo vtipná. Spíše se mi chtělo brečet...

Eva Nová (2015)

Mistrovské dílo, které je vemi depresivní, i přes to, se mi zdá, že by ve snímku mohl být i nadhled a kapka humoru.

Holka Ferrari Dino (2009)

Nemohu jinak. O takových věcech se musí neustále mluvit a točit filmy. Invaze SSSR do Československa v roce 1968 nesmí zůstat nikdy zapomenuta.

Vlk z Královských Vinohrad (2016)

Ano. Autobiografie mohou být různé. Jan Němec to ví. Mám rád jeho filmy a vážím si toho, co vše vytvořil pro naši kinematografii a bil se o naši svobodu. Děkuji.

Nikdy nejsme sami (2016)

Bravo!!! Petr Václav opět ukázal, že jej mám oprávněně rád. Všechny jeho filmy se zaryjí hluboko pod kůži a dlouho pod ní zůstanou. Pro mě je to důkaz, že autorský film existuje i v současné české kinematografii.