Moje povstanie.sk (2014) (TV film)

Nie je to nič veľké ani prevratné, 6 krátkych príbehov, ktoré sú slušne zahrané v hlavných úlohách so známymi slovenskými osobnosťami, ktoré až na výnimku Lukáša Latiňáka nie sú herci. Príbehy povedali presne toľko koľko mali, nerobilo sa z toho veldielo, povedal by som celkom svetlý záblesk slovenskej filmovej tvorby, čo ma potešilo.

Jů, vona je chlap (2002)

Tento film by mohol potešiť tak akurát tranzvestitov, nič v zlom nechcem niekoho uraziť, ale aj keby horšie ako ten film na tom nebudem

Super náhradník (2006)

Mne to príde trocha úchylné celé, dievča v mužskej futbalovej šatni to by sa mi skôr hodilo do porna a úplne celé to dokončil ninja brankár...

Fargo (1996)

Osobne ma ten film nejak nenadchol, prišlo mi to dosť umelé a neviem žiadna postava si ma nejak nezískala, nič ma tam nejak do deja nevťahuje, možno som to len nepochopil, no čakal som viac

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Dám tri * za soundtracky, za to, že je to český film, za pár vydarených fórikov a to je asi všetko mám aspoň tri dôvody , za každú hviezdičku jeden

Nelítostný souboj (1995)

Niekedy je tak ťažké vybrať si komu fandiť. Ja som si odzačiatku nevedel vybrať a ani nevybral. Perfektná kriminálka, perfektné obsadenie, scenár aj všetko fakt paráda.

Tři mušketýři (2011)

Ja neviem... Malo to byť zábavné, alebo je to taka strašná sprostosť... Radšej by som to ale nevidel

Casablanca (1942)

Možno niekomu sa to až rak romantucké nezdá, ale mne áno. Nie je to nič presladené, vlastne je to smutný príbeh o láske, sebaobete a všeobecnom dobre, podľa môjho skromného názoru aj slušne zahrané

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Aj keď by som radšej pána Gibsona videl na opačnej strane barikády som spokojný, zaujímavé bolo aj to s tými mladými až na to, že ak by tam ani neboli nikto by si to nevšimol + nemám rád keď sa ženy takto bijú ale budiš, k tomu, že nie všetci vynikli by som povedal asi len toľko, že ak tam je veľa hviezd prosto nemôžu všetci, nie je na to priestor a ak film beriete aspoň trochu s nadhľadom je pomerne zábavný a akčné scény nie sú zlé akurát sem tam by mohlo niekoho niečo aj štrajchnuť, nie len zasypať omietka a Banderas ako vtipná vsuvka sa tiež celkom podaril, netreba brať vždy všetko tak vážne

Mechanický pomeranč (1971)

Zaujímavá angličtina, aspoň z môjho slovenského hľadiska, film sa predstavil inak aký naozaj bol aj keď celý čas šlo o to isté, násilie a utrpenie, zaujímavo podané, celé mi to príde také zvláštne, v pozitívnom zmysle slova