Ďáblův advokát (1997)

Priznam sa, že som sa pár krát aj bál, pani Theronová zahrala úžasne, Al Pacino to snad ani netreba komentovať, kto by to dokázal lepšie a aj Reeves celkom zapadol ... Skvelé

Vítejte v novém těle (2011) (pořad)

Je milé, že pomáhajú ľuďom aby vyzerali lepšie a začali si veriť, ale celkovo nič úžasné, no stále lepšie ako niektoré iné realityshity...

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Sice ako to dopadne bolo zrejme jasné už pri prvom ,,not guilty" ale aj tak ... uveritelnosť deja, vykreslenosť rôznych charakterov, zžitie sa s dejom ako by som bol jeden človek z poroty a pri tom stačí tak málo: jedna miestnosť, dvanásť hercov, dva nože a je tu skvelý film

Grandhotel Budapešť (2014)

Naivné, okúzľujúce, hravé ... A ešte sa mi páčilo, že to nebolo zbytočne natiahnuté, ale tak akurát svižné

Gravitace (2013)

Myslel som si, že clooney vydrží dlhšie, ale nevadí... Pekné obrázky zeme z hora a celkom zaujímavy pohľad na prežívanie hlavnej postavy, ale celé mi to prišlo nejaké nereálne, ale to možno len preto, že nie som kozmonaut

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Keby táto rozprávka vznikla dnes tak by sa hodnotila inak, ale aj tak je užasná a dnes je klasikou ... Obrázky trpazlíkov a snehulienky som mal v izbe na stene keď som bol malý

Tenkrát v Americe (1984)

Stále keď som si ho chcel pozrieť niečo mi do toho vošlo alebo to prerušililo. No nakoniec sa mi to podarilo a tie štyri hodiny stali za to. Štvorhodinový film, ktorý v žiadnej časti nenudí to už je teda niečo => masterpiece

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vzhľadom na to, že ide o historický film veľa sa tam navymýšľať nedalo, možno viac psychologicky na to ísť, ale inak je to spravené pekne, graficky aj kostými