Velký draft (2014)

Kiežby som mal ja ja toľko šťastia v škole ako Kevin Costner v tomto filme by som dostal aj prospechové štipendium. Obvykle to robím skoro tak isto ako on na poslednú chvíľu a chcem z ničoho vyťažiť maximum, len mi to až tak nevychádza.

Interstellar (2014)

Chcel som ešte vidieť reakciu Aničky Hathawayovej keď príde za ňou Maťko McConaughey. Mohli radšej niečo vynechať a toto pridať lebo film bol dosť dlhý, ale možno aj keby nechceli nič vynechať tych 5 minut ešte mohli pridať.

Metal & metalisté (2005)

Ako fanušik žánru osobne so všetkým nesúhlasím, zvlášť s niektorými osobnými názormi. A niekedy to príliš od daného žánru odbieha. Ale celkovo zaujímavé.

Drive (2011)

Mal som pocit že to ide pomaly a nakoniec ubehlo dosť rýchlo, zaujímavé. Tiež som nečakal čo sa z toho všekého vykľuje.

Království nebeské (2005)

Osobne sa mi to celkom páčilo videl som aj director´s cut. Áno film mal aj slabšie miesta, ale celková tématika atmosféra a kulisy boli dobré, tiež bitky sa mi celkom páčili, čo sa mi nepáčilo bolo zopár ťahov hlavného hrdinu, miestami by mohol byť trocha pokornejší a ďalšie veci ako keď išli do bitky na pôšti bez vody tiež celkom nechápem, aj keď to tak možno bolo len by som to tam dal, že aj bola voda, ale bolo jej málo a nie, že pán na koni sa vodou celý oblieva a blbý voajk si na dlhý pochod púšťou zoberie oštep a štít. Myšlienka dokonalého rytiera je tiež pekná a celkovo Jeruzalem je veľmi zaujímavý sám o sebe. Možno by stačil len trocha iný strih a nemuselo by to tu byť také rozporuplné.

Labyrint: Útěk (2014)

Nezachytil som pointu a už vôbec nie to ako sa ten chlapec, ktorý sa odzačiatku správal ako najväčší tvrďák a nechcel odísť z tej zelenej oázy obklopenej púšťou dostal aj s pištoľou tam kde všetci ostatní cez labyrint. Celkovo mi tam prišlo nelogických viac vecí. Nepochopil som význam niektorých postáv a nakoniec neviem, či som ja taký sprostý alebo to fakt nedávalo veľký zmysel. Avšak podľa záveru sa dočkáme aj pokračovania, tak teda dúfam, že ak sa odvážim si to pozrieť nájdem tam nejakú myšlienku a som zvedavý kde sa to bude odohrávať keďże z labyrintu sa viac-menej úspešne dostali.

Muž z oceli (2013)

Keď som bol malý tak som mal postavičku supermana bola moja druhá najobľúbenejšia hneď po herkulesovi, ale také veci, čo dokazovali v tomto filme ani moja detská predstavivosť nevytvorila. Začiatok sa mi páčil celkom kým rozmýšlali o jeho sile a podobné veci, ale potom to už bolo na môj vkus trochu moc, generála Zoda alebo ako sa volal nedokázali zabiť odpalovacie rakety ale superman mu vykrútil krk. Armáda však tiež mala na tom svoj podiel. Vojaci keď strieľali zo svojich pušiek nezanechali na kryptonských vzbúrencov ani len škrabanec, napriek tomu tam posielali stále ďalších a ďalších, celkovo mi prišlo dosť veľa vecí primitívnych, možno až príliš. Ale teraz troška na inú tému. Divím sa, že nikto nenatočil supermana aj s Travoltom, je tam menšia podoba. Po grafickej stránke celkom dobré, ale znova pár nepochopiteľných vecí ako napríklad keď vybuchlo lietadlo naložené bombami výbuch sa rovnal bežnému výbuchu v Kobre 11. Ale ak sa vrátim k tomu, kým som mal 5 rokov a hral sa s postavičkou supermana tento film by ma dostal, ak by mi ho rodičia dovolili pozerať. Jediné, čo z môjho pohľadu bolo celkom slušné bol Russell Crowe.

Můj soused Totoro (1988)

... Ak by som mal za niečo tu stiahnuť hviezdičku tak len za to, že to už ďalej nepokračovalo

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Jeden z najlepších animovaných filmov aké som kedy videl, skvelá myšlienka, scenár, animácie, hudba, naozaj pekné.

Rolling Stones (2008) (koncert)

Čakal som od toho o dosť viac ako som dostal. Hudba od stoneov super aj tých pár vsuviek s rozhovormi sa mi páčilo. Zvyšok akoby obyčajný záznam z koncertu, aspoň že to nenatáčali mobilom.