Jen počkej...! (1969) (seriál)

Husákovy děti, mají za povinnost hodnotit 5*! Ne, dělám si prdel, ale je fakt, že se na to rád podívám znova. Tom a Jerry a strejda Skrblík byli ještě daleko. Bylo to sděláno v SSSR, ale sem přesvědčen, že s tím Kačerem a spol. se mohli směle rovnat. A ani animovaná tvorba v tehdejším Československu se neměla za co stydět. Vznikla spousta hezkej pohádek a večerníčků. Jo a bacha největší Borec sem byl já, protože mi Ježíšek (né Santa Claus) nadělil digitální hru Nu pogodi! Kde vlk chytal do košíčku vajíčka co snášely slepice. Myslím, že můj osobák byl něco málo přes 500 vajíček.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Občas to máme puštěný, jako kulisu v práci, když na konci pracovní doby vyplňujeme papíry. No a protože jsou chlapi ješitní od přírody tak se překřičujem jakáže je ta správná odpověď. A se správnou odpovědí lítaj i nekompromisní přívlastky ke kolegům. Jen velmi zřídka je ticho. Zajímalo by mě, jak to ta moderátorka dělá, už to běží pomalu 20x let a ona je pořád kočka. My ostatní jsme mezitím ztloustli a zplešatěli a fůbec zfotrovatěli....

Báječní sousedé (2014) (TV film)

Hodně velká oddechovka vhodná pro chlapy při žehlení. Malíř nadsamec se ocitne se svou rodinkou v satelitním městečku. Manželka ráno odjede do své právní kanceláře a on celý den musí bojovat proti nadrženým sousedkám co vědí, že je tam sám a zkouší to. Když telefonuje s manželkou tak si na to stěžuje, že nemá klid na práci "Kdyby si viděla, jak se na mě tady každá kouká, sem lovná zvěř." A aby toho nebylo málo, jedna ze sousedek je jeho bývalka. Tu hraje Felicitas Woll a to je hodně velká kočička. Hlavně kvůli ní 1*. Pokud se Vám nic nechce, jen zabít čas, tak proč né, úplně debilní to není....,

Retro (2008) (seriál)

Říká Ti něco žvejka Pedro? (Byla růžová) a Bajo, kde byl vždy zabalený i obrázek a mohl si ho žvýkat třeba tejden. Mlíko v sáčku, lístek na metro na 90. min za kačku- bylo(y) i úplně všechny léky na předpis. Telefonní automaty na korunu, a pečivo v sobotu kolem 9. hod. už bylo v prdeli. Noviny taky, měl jsem rád Práci, byla tam prima osmisměrka. Ruský "aganˇok" , kde uprostřed časáku byla dokonce deska! Nevím teda, že by někomu hrála..No a kdo měl "západní " časák Pif, ten byl prostě king. Všichni chlapi ráno smrděli stejně, protože si na oholenej ksicht napatlali Pitralon. V 9. letech sem chodil Tátovi pro pivko do džbánku, kde mi ho v hospodě bez problému naplnili. Tušim, že asi za 12. Kč, sem jich dostal cca 5x. No a přestavte si vždy se cestou "trochu" vylilo. Ráno v sobotu lidi na sídlišti "túrovali" trabanty, embéčka, a ty šťastnější žiguly před cestou na chalupu. Nikdo neměl navigaci, mobil, tablet, a když se před 14. dny dohodli, že se sejdou na chalupě u- x,y, tak tam většina dorazila. A měli si o čem povídat, protože to před tím neřešili s imaginárními přáteli na FB. Byly společný tel. linky na patře, takže když volal soused tak si měl smůlu.Nebyl hajzl papír a banány, a na masíčko si musel mít známý..To jsou takový střípky z mého dětství, nostalgie?...Všechno má svý pro a proti, samozřejmě sem nemohl vnímat úplně všechno, hlavně sem nerozuměl politice, kde sem po braných závodech s pláštěnkou, co mě měla ochránit před jaderným výbuchem nabyl dojmu, že USA zaůtočí nejpozději zítra. Zkrátka nic a nikdo není jen černý-či bílý. HOWGH.

Závody v dobývání vesmíru (2005) (seriál)

Perfektní, dokument, který je napínavý i přesto, že víme, jak to skončí...Jednotlivý díly sem si svého času nahrával a vychutnával, pak se s chlapama v práci přel a řešil jednotlivý epizody. Nejsem pamětník, ale jedná se o téma, které mě velmi zajímá.

Bohové musejí být šílení 2 (1989)

Už to nebyl takovej nářez jako jednička, ale furt nadprůměr. " Pane Černoch zaplatím za to kolo". -Xixao spatřil osobu, vzdáleně mu připomínala ženu.- Nádherná kravinka, ale L I D S K Á

Bohové musí být šílení (1980)

- "Já jí řekl, že sbírám výkaly. Určitě si myslí, že se tím živím. (Ne, že dělám disertační práci) - "Jak se ten křáp dostal na strom? ". - " Viděl jsi někdy kytičkovaný kalhotky? " -"AJAJAJAJAJ! "

Interstate 60 (2002)

Pozor na Vaše přání, mohla by se vyplnit! Cesta mladíka po neexistující dálnici a městech za poznáním, co vlastně od života chce. Doprovod mu dělá "bytost", která posouvá snímek do mysteriózní roviny. Může přání plnit a také tak činí i když po svém. Jestli nakonec najde dívku z plakátu a rozhodne se po jaké profesní dráze bude kráčet, jestli té co ho baví (malíř), nebo té co chtějí rodiče(právník)-neprozradím. Jen, že je to opravdu dobrej film, který by Vám neměl ujít.

Focus (2015)

Neslaná nemastná oddechovka, kde se nic neděje. Margot je sice pěkná a Will je celkem nařachanej, ale já si pustil film ne videoklip. To, že si nevystačej jen s kapesními krádeži je jasné a tak se těšíte na tu fintu fnˇa šokující zvraty nabitý závěr. No a tak pořád čekáte a najednou titulky.