Martin a Venuše (2012)

Romantický začátek a nesmělé balení vezmou rychle za své po narození dětí. Pryč ze stereotypu je může vzít sázka s dědečkem a otcem, že se postará o děti sám celý měsíc. Pokud nejsou schopni kompromisu, tak prohození rolí není zas až tak špatnej nápad. Starání tatínka o roztomilé dětičky by mělo být zárukou dobré zábavy a tady se to povedlo. PS-Babské rady-odvar z makovic- kdo zná recept, ať mi napíše prosím do pošty, díkys:)) "Tatíí pivooo"

Přístav (2015) (seriál)

Nejsem tak talentovaný, jako jiní, abych po prvním díle mohl ohodnotit celý seriál. Nicméně si určitou představu samozřejmě uděláte. Takže hodnotím po shlédnutí cca. 10. dílů. Chtěl sem tomu dát šanci a nyní vím, že už nedám. Nechal sem se nalákat, Čtvrtníčkem, Blažkem, Jitkou S. zkrátka obsazení vypadalo v poho. A i prostředí u řeky-pivko k snídani-panáka k svačině a žádný starosti jen zábava. Jenomže zvítězila opět kvantita nad kvalitou.

Něžné vlny (2013)

Láska a zamilovanost je hezká v každé době a cestičku si vždy najde. Jezuinky! V tomto snímku mi přišlo, že tý romantiky bylo místy na mě až moc a některé scény byly zbytečně rozvláčný. Nicméně sem se dobře bavil a i se zasmál. Taková pohodička na nedělní odpoledníčko.

Pompeje (2014)

Nečekal jsem bombastickou a vizuální podívanou, která je mimochodem bez děje na prd. Takže jsem si snímek užil. Mezi hlavními hrdiny to jiskří tak, že ta sopka prostě musela bouchnout. Princezna s velkýma ušima Cassie a divoký honák poslední z hrdého lidu ze severní Anglie Milo se do sebe vášnivě zamilují.No nejsou roztomilí ? Tu vášeň jim můžu dámy a pánové jen závidět. Naposled mě podobná vášeň přepadla, když jsem na stole uviděl orosený pivko a kus masíčka..Škoda, že se nestihli pomilovat, určitě by to bylo tak žhavý, že by ta Pompeii lehla popelem. Závěrem sem rád, že konečně vyhrála příroda a žádný umělý konec. PS-"Bohové mají s námi svoje úmysly". Kdybych tomu věřil, tak ráno nevstanu z postele.

Práskač (2013)

Klasická žánrovka, která kupodivu není úplně blbá a dočkáme se i napětí.

Fontána pro Zuzanu (1985)

Ohromná ubíjející sídliště co vyrostla za komunistů a první lásky puberťaček a zkušenosti s kluky. Dokonce si vzpomínám, že jsme na to šli se základkou. My těžký frajeři ze sedmý jsme už samozřejmě věděli,(od těch co na tom už byli), že si Evička sundá tričko. V dobách kdy nemálo kluků bylo vydřenejch z Angeliky to byla mňamka, zvlášť kdy se dávala hvězdička před filmem snad u každý kriminálky. Zpátky k filmu, kromě nostalgie z dětství vzpomínám, že se mi líbily i ty písníčky. Na letním táboře poté vypukla "móda" a nosily se dudlíky kolem krku a kdo měl navíc tenkou kůžičku kolem zápěstí to byl úplný king.

Česko Slovensko má talent 5 (2015) (pořad)

Nechápu proč tady většina hodnotí to kdo, jak je trapnej porodce, když o nich to vůbec není. Záleží hlavně na tom "talentu" co dorazí. Lidi se dokáží zesměšnit i bez nich a to velmi rychle a nepotřebují k tomu ani porotu ani ty dva kriply za oponou.

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Katy Perry mi nevadí, některý písničky má pěkný, má příjemný hlas a je to fešanda. Pokud se ale někdo těšil na "dokument" či dokonce skutečnou tvář tak je naivní.

Neznámý svůdce (2007)

Celkem to šlo. Hraní na kočku a myš, kde se neví, kdo je kdo. Nebo ví, aspoň ze začátku se tak tváří...Hraní si s identitou a anonymní "neškodný" chatování. Že doopravdy nezná ani svého nejbližšího kolegu není překvápko. Ženský rádi slepičí a chlapi se snaží zase tvářit tajemně..I když je pravda, že s někým v práci dělám třeba skoro 20x let a zároveň ho pořádně neznám a neznepokojuje mě to. Jako základy samozřejmě jo, ale abych se pídil po detailech to ne. Prostě to mám tak nastavený, asi jako většina chlapu. Soukromý by si lidi měli chránit.