Hodinový manžel (2014)

Hodinový manžel Vám zdarma nainstaluje dobrou náladu. Jak přišel Novotný z práce a první co bylo, že se naklonil k Norisový a "zdravil se" s jejími ňadry. "Tak co, nosila Vás panička hrdě, jooo, hrdě Vás nosila?" mě prostě rozsekalo a takovýchto scének má hodinový manžel na skladě samozřejmě více. Naprosto pohodová komedie:)

Případ nevěrné Kláry (2009) odpad!

Film je přístupný až od 15. let, takže kdo nevlastní občanku tak, ať se jde, vyčůrat- vyčistit zoubky- pomodlit a třeba hrát nějaký brutálně krvavý hry, protože ty by neudělaly ve Vašem nevinném charakteru tolik paseky, jako tento film. "Můžeme někoho milovat, ale ne vlastnit a je-li šťastná, tak jak taky". Hm to zní, dobře. Tomu druhému dáme tolik svobody, kolik si zaslouží, neboť je jistě odpovědný. A že žárlivost je nemoc, no i když, kdo nežárlí tak skutečně nemiluje. Tak co je vlastně na tomto snímku špatně? Úplně vše.

Andělé všedního dne (2014)

Tak začátek je trochu rozpačitý. Po srovnání postav, kdo ke komu patří a jaký ho čeká "osud" se to začíná mile rozjíždět a do konce se nebojím říci, že závěr byl napínavý.- S!- Tenhle konec by si měli všichni pisálkové v Hollywoodu povinně pouštět, aby poznali, že to jde i jinak a snímku to naopak pomůže:)-S!- I přes jakoby ležérní ton má snímek v sobě hloubku. Sny jsou od toho, aby se plnily: )

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Komedie a styl humoru, který nemusí sedět každýmu. Jako je ironie či nadsázka. Někomu může připadat cupitáni Deppa roztomilý (jak jinak by měl "běhat" zdegenerovaný šlechtic?) a jiný si řekne vypadá jak buzík. Pro mne nejlepší scéna byl rozhovor s mylordem, který lákal Gwyneth na toaletu a lišácky na ní mrkal, že jí ukáže ten Skvost. Akce a zápletka jsou schválně jednoduché, protože o nich ten film není.

Ant-Man (2015)

Nejsem ten správnej divák, nikdy mě ty Avengers a podobný komiksichty nechytly. Tak to nebudu hanit. Jako jednorázovka dobrý. Nic víc, nic míň.

Román pro ženy (2004)

Spojení romantického snění o princi s drsnou realitou se povedlo. Vtipných scén je dost. Snímek klouže jakoby nezaujatě mezi muži a ženy a nesnaží se ani jedné skupině nadržovat. Každý to vidí prostě jinak, jako v životě. Myslím, že napoprvé nejsme ochotni si přiznat, kolik pravdy nabízí. Nakolik si snímek užijeme, záleží především na tom, na kolik jsme schopni se otevřít. A co ten konec? Vždyť je to romantická komedie do prdele, ne.. ."a ani jí k tomu nepustil hudbu!"..

Kobry a užovky (2015)

Tak to bylo hodně vostrý. Sonda na absolutní sociální dno se povedla. Snímek se soustředí na příběh a ne na drogy samotné, jako třeba v Kanárku http://www.csfd.cz/film/24857-kanarek/prehled/. Jak už sem psal mnohokrát s rakovinou vůle se nedá bojovat. Chápeme to, ale je to furt dokola. A kdo vyskočí z centrifugy aníž by se nezabil? Ale je to v poho..."Už sem to pořešil"...

San Andreas (2015)

Klasický katastrofák s nesmrtelnými hrdiny, rodinnými vazby, láskou a americkou vlajkou na konci. Stále se opakující klišé mě u těchto snímků už neirituje, pakliže tam jsou hezký efekty. A tady byly. Že tam nebylo žádný napětí, protože všichni vědí, jak to skončí, sem ztrestal hvězdičkou dolu.

Need for Speed (2014)

Tak zápletka je snad jasná ne? Někdo musí umřít (nejlíp brácha), aby se mohla uskutečnit pomsta. Ve filmu je celá řada kravin. Černoušek létající nad nimi a mapující situaci, kdy je schopný vidět i bezdomovce s vozíkem. Umí pilotovat samozřejmě i vrtulník, který je mu ihned k dispozici. Bleskově vyhodnotit situaci a navigovat je z výšky x metrů a poslat je parkem, aby unikly. Hlavní fešanda na mě působila tak nějak vytlemeně. Zlej a hodnej mi byli také volní ani jeden neměl ten správnej x-faktor. Tak proč tedy za 4*? Protože i když to byla slátanina tak sem se bavil. Jak se říká, jediný rozdíl mezi muži a chlapci je v ceně jejich hraček. A jdu na PS-4 si hrát project cars a budu u toho dělat vrrr vrrrrr hnn hnnn!