Mise (1986)

Vizuálně perfektní. Robert De Niro táhne svůj "pytel" plný hříchu (za zabití bratra) na skálu, kde mu ho domorodci ušmiknou. Spoiler- tedy mu odpustí, protože ví, že je to ten, kdo je předtím lovil a prodával, jako otroky. Pocit naplnění z vykoupení je silný moment ve filmu. Příjezd šéfa z Evropy a řečnění plné patosu na náměstí o zachování či zničení misí. " I papouška naučíte zpívat" Závěrečný -nevyhnutelný masakr domorodců, mi trochu ubral na náladě.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Moderní pohádka o tom, jak nevýrazný účetní-tlustoch sbalí celebritu pod taktovkou Hitche, který si z toho udělal solidní byznys.( Zajímavý je, že podobný kšeft opravdu funguje i u nás viz. časák Instinkt č. 38. článek škola svádění.) Nevím, normální chlap by měl umět vycítit , " jak " se na něj ženská podívá. A poznat, že bud to tam je, nebo není. Aspoň na začátku, pak už nikdy doopravdy neví na čem je.. Ale zpátky k filmu, téma je vděčný a každý si chce občas prožít svou pohádku... Závěr je slabší, ale i tak mi to zvedlo náladu.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Charlie je za vodou a tak jen chlastá a klátí každou, která se jen mihne kolem jeho baráku. Kromě toho nasírá svého bráchu, který u něj bydlí i se svým synem a je na opačném konci finanční nezávislosti. Dále vytrvale dokazuje matce svou oddanost a poslušnost. O tom kdo je skutečným pánem domu ví nejlépe jeho hospodyně. Spoiler- na začátku 9. série Charliho vystřídá internetový miliardář a Alan musí bojovat o své místo ve vile znovu. Pár dílu jsem si na něj musel zvykat, ale nevadí, především proto, že to táhne standardně Alan. 10. série už je slabší. Kdo čeká nenáročnou zábavu a chce si pustit něco ke kafču-dýlka +- 20.min. určitě nebude mít horší náladu, než to dosrká.

Vlak plný peněz (1995)

Rivalita "bráchu" o novou kolegyni v práci. Jeden je neustále v pruseru a druhý se snaží ho z toho dostat. Wesley, jako mlátička ve skvělý formě a Jenifer to také sluší. Psychopatický šéfík co si hlídá svuj vláček..Souboj v boxu"Láska bolí".

Wanted (2008)

Snímek má v sobě něco, co nedokážu přesně definovat. Je to, jako holka co se vám líbí a vy přesně nevíte proč. Neni nejhezčí ani nejchytřejší, ale přesto vás něčim přitahuje. Určitě mě jen tak neomrzí.

Poslední Mohykán (1992)

Nepřekonatelná hudba a výprava, nádherné záběry a silný příběh. Neni co vytknout.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Komedie, která přesahuje svůj žánr. Zamyšlení nad životem a jeho "přetočením" Něco urychlíme, ale něco nenávratně ztratíme, Tedy vychutnat si ten okamžik tu přítomnost , spoiler-" budem pískat na všechny hezký holky" se už nebude opakovat, prostě nebude.... Něco jsi nestihnul? tak věz, že si to nejdřív musíš srovnat v hlavě a určit si priority ..

Horem pádem (2004)

Napsat komentář, k takovému filmu není sranda. Hořko-sladká komedie to trošku vystihuje, ale manuál, kde se máš smát a kde být na měko si musíš najít ve svém nitru sám. Xenofobie je možná poselství filmu

Twister (1996)

Pro mne jeden z těch lepších snímku i po letech. Řešení rozvodu v tornádu, -spoiler podepsala jsi to?, určitě se neprovdala za tvůj penis, promiň musím končit lítá tady kráva,- Efekty výborný, děj až do happyendu normal za mě 4x

Poslední skaut (1991)

Willis, jako zkrachovalý soukromý očko? Hovno, je v nejlepší formě, zachránil život senátorovi, a i když má dle ,mého hrubýho odhadu tak 1-2 promile neustále, tak funguje.. .Nesmrtelný hlášky- dělaj z průměru nad průměr, nebudu vypisovat hlášky ani" spoilerovat " pro mne se prostě pro tuto roli drsnáka narodil. Za 30-40 let až budeš v "Péči" a budou tě přebalovat a koupat sexy sestřičky hod tam nějakou hlášku ,bude to jediný co zbyde....