Lék na život (2016)

Sanatorium ve švýcarských scenériích vypadá moc hezky, jenže to, co se v něm děje, je po dvou hodinách otravné. Napětí brzy zmizí a sním i zájem zjistit, co vodou zfetovaní pacienti prožívají. Místo pointy pak přijde vyhrocené finále a celé to snažení je k smíchu.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Ona už ta knižní předloha nebyla žádný zázrak. Ale film je ještě o poznání slabší. Na to, že vypráví o vizionářských technologiích, je ukrutně nepokrokový a nezáživný.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Já tomu teen Spider-Manovi nemůžu přijít na chuť. V Občanské válce byl fajn zpestřením a odlehčením, ale celý film neutáhne. Bavilo mě sledovat Iron Mana (i když ve finále dost nelogicky stál dost nelogicky mimo hru), i Peterova plus size kámoše. Jen ten hlavní hrdina mi byl tak nějak fuk. Spider-Manovo vzkříšení je nedozrálý film stejně jako hlavni skoro hrdina, ale pro teenagery hodně pomalý a málo cool.

Wonder Woman (2017)

Wonder Woman je o třídu lepší a hlavně uvěřitelnější než její toporní parťáci z Ligy spravedlivých Batman se Supermanem. Kdyby byl film kratší o 20 minut, má ještě o hvězdičku víc.

Zúčtování (2016)

Tohle si rozhodně zaslouží pozornost. Benovi je definitivně odpuštěn jeho úlet s Jennifer Lopez.

American Horror Story - Roanoke (2016) (série)

Po samoúčelně skandálním Hotelu povedený návrat k podstatě strachu. Tvůrci konečně pochopili, že Lady Gaga není žádná herečka ale rekvizita a podle toho je s ní po právu naloženo. Námět sice trochu vykrádá první řadu, ale s šestou epizodou přichází odvážný tah, který seriál posunul někam, kde dosud nebyl.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Digitální balast o tom, jak se Batman a Superman celkem bezdůvodně nenávidí a poté, co spolu hodí řeč o maminkách, se z nich stanou nejlepší kámoši. Affleck i Cavill jsou jen voskoví panáci neschopní projevit jakoukoliv emoci, takže spolu můžou soupeřit jen v tom, kdo je méně sympatický. Před absolutním zavržením je chrání jen to, že zdaleka největším kreténem je tady Lex Luthor...

U moře (2015)

Jediný poznatek z této úmorné podívané je ten, že Angelina je strašně vyžilá. Asi by to neměla s pracovním nasazením přehánět a přestat režírovat a především psát filmy.