Sledování (1998)

Nolan je génius. Beze srandy. Jestli je někdo schopný ve svém volném čase natočit podle vlastního scénáře takovouhle neo-noirovou skoro až surrealistickou thrillerovou krimi, musí mít hlavu velkou jak deset tukanů a v ní minimálně pět mozků.

96 hodin (2008)

Průměr. Liam Neeson sice vypadá jako zombie a nosí tu nejprofláklejší koženou bundu z počátku devadesátek, takže to mohl bejt solidně bizarní surrealistickej biják, bohužel scénář je asi tak dobrej jako chcánky naší kočky.

Quantum of Solace (2008)

Craig je drsnej kapr, o tom žádná. A přece nebudu strhávat takovýhle akční sci-fi body jenom proto, že se hlavní hrdina nepředstavil..přece nejsem na hlavu.

Zack a Miri točí porno (2008)

Mám rád romantické komedie, ve kterých všichni mluví sprostě a pornohvězdy serou lidem na obličej.

Mlha (2007)

Já jsem asi sledoval úplně jinej film!!! Vy tomu filmu dáváte vysoký známky jen proto, že to natočil ten dědek co má na svědomí ty vaše oblíbený přeceněný limonádový sračky!! Takhle protivnej a nudnej film už jsem dlouho neviděl! největší podíl na protivnosti má snad jedna z nejhorších postav všech dob, ta náboženská píča! Už když si blekotala na hajzlu s bohem jsem jí měl plný zuby, ale pak jí ten dědek Darabont přisoudí i desetiminutové monology v obchodě a to už jsem z toho tekl!!! Kdo to má poslouchat!!§ Proč tomu věnuje takovou pozornost? Celá ta linka s překonvertováním všech lidí na její stranu je směšná"!!!! totálně směšná!! Já se asi poseru když tu čtu ty komentáře o té neuvěřitelné psychologii a studii toho, jak se ti lidi chovají za takových podmínek. to vám to vážně přišlo reálné? že tam nějaká kráva mele sračky a ty lidi ji začnou milovat? Že se bojí jít ven, ale pak si jdou do lékárny? Kvůli klukovi, co má takové popáleniny, že je do rána mrtvej? To vám všechny ty postavy přišly fajn? Vždyť to byl hnus! takové imbecilní šablony jsem už dlouho neviděl. A co je na tom všem nejhorší? Ano, konec. No to mě teda poserte, kde berete ty kecy o tom jak vás to odvařilo. Copak jste slepí? Copak vám vůbec nevadila ta idiocie schováná v tom činu? Takže jako několik dní bojuju za záchranu mého synka, za přežití atd, abych se pak odstřelil v autě??? A to jenom proto, že mi dojde benzín? Nikde okolo není žádné bezprostřední ohrožení života? Kdyby se tam dovnitř něco dobývalo, pochopím to..ale oni tam jen tak dojedou, po tom všem, a všichni si řeknou: tak co, zastřelíme se ne... Kriste Pane!!!! Jeden z nejhorších filmů roku!! A to jsem ještě pominul tu neskutečně kýčovitou hudbu na konci...Ale přeci jenom je na tomto filmu jedno plus - díky tomu že vznikl mohl napsat POMO ten nejvtipnější komentář k filmu, jaký jsem kdy četl. Jestli ty svoje myšlenky myslel vážně, tak musí být stoprocentně chorý na mysli, jinak si to nedokážu vysvětlit.

Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film) odpad!

Velmi inteligentní pilot. Opravdu jsem se skvěle bavil. Neuvěřitelně brilantní scénář, triky, výkony, prostě všechno na jedničku.

Plný dům (1987) (seriál)

Tak tohle byla hustá jízda!!

The Brown Bunny (2003)

Neprostříhaný - odpad. Prostříhaný a zkrácený - tři hvězdy.