Dabing Street - Studio B (2018) (epizoda)

Plná palba. Už jen za Krobotu hlášku "Víš co mi nabízeli točit? Životopis Václava Klause! .....Víš kdo to je?" A tentokrát mě hodně bavil i Neužil se svým Áčkem a Béčkem.

Dabing Street - Jiří Arch (2018) (epizoda)

Na úvodní díl je to dobré, na poměry tuzemské seriálové tvorby vlastně zatraceně dobré. Čermák v pro něj docela netypické roli je slibnej, naopak už ne nejmladší Voříšková mi do role trhlé holky moc nesedí. Ale má to vtip, místy až absurdní...."Ty tu točíš s mrtvým režisérem?!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Prospěla by tomu kratší stopáž, ale jinak nemám výhrady. I když si z klasické trilogie pamatuju minimum a z prequelů vůbec nic, tak tohle mě bavilo. Už jenom kvůli těm starým hvězdoletům v novém vizuálu to stojí za to vidět.

Korunní princ (2015) (TV film)

Když se uprostřed rytířského zápasu ozval rockový nářez a prošla služebná s nápisem "Hobluj", napadlo mě, jestli v tom nemá prsty zastydlý puberťák Karel Janák. A měl. Po opakovaném shlédnutí, ale přidávám hvězdu za sympatické výkony všech hlavních postav.

Rivalové (2013)

Když jsem jako dítě propadnul kouzlu F1, zuřil na okruzích jiný duel, totiž Prost vs Senna. Lauda byl tou dobou už jenom ten s ohořelým uchem a o Huntovi jsem se dozvěděl poprvé až teď. Tím pádem promíjím všechny faktické chyby ve scénáři, protože natočené je to fajnově.

Lotrando a Zubejda (1996)

Kombinace Svěrákových dialogů, Uhlířovi hudby a nekomplikovaného příběhu, dělá z téhle pohádky jednu z mála porevolučních, která je milá, zapamatovatelná a dokonce i vtipná.

Odborný dohled nad východem Slunce (2014)

V záplavě špatných a ještě horších českých filmů, které se snaží napodobit západní styl dramat, komedií či kriminálek, je tohle jediný typ filmu, který má smysl u nás točit. Originální formou i obsahem, dialogy a v tomto případě i hereckým obsazením.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Čutálisti a jejich teď už prý jen lehce zkorumpovaný byznys, jdou velkým obloukem mimo mě. Naštěstí v tomhle seriálu se záběry na to nudně rozlehlé hřiště téměř nevyskytují a celé si to pro sebe rve vskutku rozšafný Lavi, miláček, mistr, modelka a naprosto bohovej kluk, kterýho, být mi 13 let, si snad pověsím nad postel i já.

Duch ve stroji (2017)

Namátkou, digitálně depilovaný klín Scarletky, atraktivní MILF Juliette Binoche, nebo samuraj Kitano s neprůstřelnou aktovkou jsou důvody, pro které mohu snímek doporučit.

7 životů (2017)

Wirkola se teda s těma ségrama vůbec nemazal. Je to právě jeho nekompromisní přístup, co pomáhá zakrýt díry v příběhu (a že jich tam je víc jak v ementálu), pak už snad jen těch sedm kukučů dívky, co kopla do vosího hnízda.