Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Luxus, vtipný, krutý bez servítek... a bez výtek ode mě :-) max volume!

Futurama (1999) (seriál)

Bender je můj hrdina! Futurama má na rozdíl od Simpsons dost nadčasovej humor a prokreslení charakterů jednotlivejch postav je přímo geniální. Moc nechápu jaxe to někomu nemůže zdát vtipný, ale proti gustu žádnej dišputát, já se každopádně bavim maximálně u každýho dílu i filmu :-) kiss maj šajny metl arrrs :-D

Film Noir (2007)

Film noiru zas tak moc nerozumim, ale jako detektivní příběh dobrý a zpracování taky na úrovni, něco mezi 3 a 4 hvězdama, ale přiklánim se ke 4.

Útěk z L.A. (1996)

Jo jo, Snake Plisker je hustej týpek, všechno má pod palcem a s ničim se nesere. Klasickej prototyp drsňáka akční střelby... ale žeru mu to :-)

Pravdivá romance (1993)

Bradovy nevýrazné štěky, to mě pobavilo :-) Jinak filmík kvalitní, má to feeling, je tam dobrej poměr akce oproti ostatním prvkům, navíc plno hereckejch es... i když Slater v hl. roli? wow... každopádně hodí se a hraje dost sympatickýho cápka, doporučuju!

Po přečtení spalte (2008)

Možná trochu přeceňovaný, ale filmy Coenů mam rád. Jsou atypický, netradiční a Burn After Reading neni výjimkou. Zvláštně posouvanej děj je jakoby poskládanej z momentů, který sou zrovna vhodný podle režie, ne podle zažitýho paradigmatu. Možná je to trochu samoúčelný, to nedokážu posoudit, ale každopádně je to dost zajímavý :-) Ale No Country ... bylo lepší :-)

Pokrevní bratři (1999)

Vtipný, řízný, dobře zpracovaný, má to spád i nápad. Střelby sou okořeněný nezvykle motlitbama... v podstatě jde o underground story, který umí dobře angláni, ale tohle je trochu jiný.... ale ten Ital,... jo jo, to je uplnej idiot :-D Perfektní.

Vzpoura v Seattlu (2007)

Hmm... perfektně zpacovaný filově dokumentární dílko. Opravdová atmosféra, dramatický momenty, spád, člověku přijde, že je přímo uvnitř děje, zaslouženejch80.