Don Jon (2013)

Zajímavý kousek k zamyšlení o přístupu k sexu.

Hořící keř (2013) (TV film) odpad!

Sebevražda je zbabělost. Zbabělost neumět žít, bojovat, být opozicí, kritkem, nést odpovědnost nebo břímě. Způsob provedení v tomto případě ukazuje zase na nějakou duševní nemoc. Když se mám vyjádřit k trilogii tak po prvním díle který mě málem unudil k smrti jsem další ani nezapínal. Tak vyhrocený příběh, který uměle vytváří nesnesitelnou atmosféru napětí, nechápu a velmi mě irituje. Asi je na mě moc art že mu nerozumím. http://www.literarky.cz/blogy/katerina-nechvilova/16729-pro-horici-ker-neni-dobry-film

Život podle Václava Havla (2014) (TV film) odpad!

Skutečnost je vždycky složitější. Nevytrhávejme věci z kontextu a neidealizujme si ty co za to nestojí. Mé názory se naprosto rozchází s jeho proamerickým interpretováním svobody a demokracie. Měl jsem možnost přečíst a shlédnout i jiné materiály, které mě přesvědčili o slepotě, zbabělosti, naivitě a naprosté zmanipulovanosti tohoto člověka, který měl zůstat u psaní. City postupem času k tomuto člověku naprosto ochladly a nevím jak mě má ovlivnit jednostranně natočený dokument. Výborný, pravdivý a deprimující komentář robfi *****

Wanted (2008) odpad!

Nerozumím kladným hodnocení tohoto filmu když se po prvních akčních scénách cítím uražený čím se snaží krmit. Akční scény jsou opravdu vrcholem americká produkce a jenom divák bez vkusu se může nechat krmit takovou šlichtou a ještě u toho chrochtat a mlaskat. Díváte se na pohádky a přitom je tolik dobrých asijských akčních filmů.

Vlhká místa (2013) odpad!

Asi nemám silný žaludek, ale u tohodle filmu vám rozhodně nedoporučuji jíst a vlastně jej nedoporučuji ani na lačno. Po prvních minutách jsem si říkal že už ten humus musí skončit, ale nevydržel jsem a tenhle nechutný brak vypnul. Vrchol hnusu hodnotím velice negativně a nedoporučuji ani zapínat.

Cizinec (2010) odpad!

Překvapený, znuděný, sklamaný a uražený čím se nás snaží americká kinematografie krmit. Ale mi jim to naštěstí nežereme. No zaplatit za to vlezné do kina tak jsem pěkně na....ej. Víc opět k braku dodávat netřeba.

Telefonní budka (2002) odpad!

Dlouho jsem se těšil až budu psát komentář k filmu o jeho NEkvalitách, vlastně byl hlavním důvodem se zde zaregistrovat. Nechci ovlivňovat mínění poukazováním na detaily či svádět na svůj úhel pohled, ale tenhle film postrádal to zásadní a sice logiku. Psychologický triler bez špetky napětí na 77 min (71 min čistého času). Příběh egoisty drženého na mušce šíleným psychopatickým střelcem v telefoní budce, který se mu snaží změnit život typickým způsobem pro jeho zemi. Povaha hlavního hrdiny, jeho nohsleda, všech okolo je ubohá, sprostá, arogantní, egoistická, typicky americká. Nevím jak můžou později ve filmu vzniknout nějaký simpatie k hlavnímu hrdinovi, které potřebuji, abych mu fandil. Směšné nelogické kecání nudí už samého začátku a když se dívám na tento film podruhé není v něm žádná psychologie, jen stupidita. Konečné představení manželky a milenky jmény nasazuje příběhu korunu. Hodnocení: Kamera: neurážející Scénář a režir: Směšný a nelogický Hudba: naprosto bez emocí Postavy: Psychiatr-střelec: Logika houpacího koně. Napravovat jednotlivé amíky tímto způsobem může dělat pouze pro zábavu protože logiku v tom prostě nevidím. Sám psychiatr ve filmu uznává že je Stu bezvýznamný. Citace od jeho psychiatra: „si k smíchu Stu, prober se" Výkon Farrella bych z počátku filmu popsal jako nevěrohodný později předramatizovaný až směšný. Myslím že horší herec než Farrell v tomto filmu by byl už jen Cruise.Konečné upocené přiznání a ufňukaný konec bez jediné slzy ukazují na hercovu kvalitu. Jeho nohsled, psík, mi připadal jako úplněj bezpáteřní dement který by mu za pětku vyhulil kládu. Manželka: Nehezká a nesympatická. Nevěrohodný výkon při kterém nelogicky vše přijímá sportovně s pochopením a tolerancí. Chtěl sem ji šukat. Její odpověď : Nevadí mi to : ) Mírumilovný a nenásilný americký policista, pravidelně docházející ke svému psychiatrovi stvárněný (jinak skvělým hercem) Forestem Whitakerem je k neuvěření až zasmátí. Rozkazy které přijímá od Stua a jeho ustupování je opravdu nalogické a vyjednavcí schopnosti jsou jako u Homera Simpsona. Policajt který se na potkání svěřuje se svými osobními problémy, myslím že to přehodnotím na komedii. Shrnutí filmu: Odpad, na který se už po třetí nepodívám a který NEdoporučuji!!!!!