Co dokáže lež (2016) (TV film) odpad!

SOUHLASÍM S KOMENTÁŘEM: Karlos80 jhr Lukas63 P_Soar Na úvod dokumentu Kundra přiznáváv že nemá naprosto žádné důkazy. Cituji: Těchhle těch dezinformačních webů tady začíná, jako pomalu přibývat a mě by fakt zajímalo zjistit, jestli lidé, kteří to dělají, jsou nějakým způsobem propojeni z Ruskem. Když jsme teda u těch pravd, zjistěte si co o Kundrovi píše BIS !!! Bude snad někdo zpochybňovat kontrarozvědku? Citace z odpovědi BIS Kundrovi: Váš pseudokritický a zcela nekvalifikovaný úhel pohledu, kterým do případu vstupujete, nás velmi překvapuje. Jen velmi obtížně se vyrovnáváme s představou, že novinář Respektu svým požadavkem veřejně diskutovat státem chráněné, přísně utajované fáze, postupy a úkony kontrašpionážní operace, není schopen dohlédnout, že jedná a pracuje – byť třeba nevědomky – v zájmu, nebo možná i na popud, ruské zpravodajské služby. https://www.bis.cz/aktuality/spekulace-polopravdy-a-vymysly-tydeniku-respekt-7ba99bb4.html Shrnutí: Proti propagandě, ještě tvrdší propagandou pokud nepujde odkaz nebo bude zablokovaný, komentář ke Kundrovi najdete na: Chachá, teď můžeme udělat sondu do prostituta který za peníze udělá cokoli, ano snad už každý ví že mluvím o nedůvěryhodné pornobuzně Jandovi alias Patriku Jaklovi. Jestliže člověk přileze do Prahy a je pro prachy ochotný udělat cokoli jakou může mít jeho argument váhu. Více rozebírat netřeba, chce se mi zvracet. A blbec na konec, Stropnický: Režie: Tomáš Kundra a hrají: Martin Stropnický. To mě úplně rozsekalo, podívejte se nahoru. On je opravdu v tomto dokumetu jenom předžvíkávač předepsaného textu.

Zabiji Nixona (2004)

Takový mix Foresta Gumpa a mistra Beana, divák má chuť mu dát od začátku ránu z milosti. Jinak výborně zahrané od Seana Penna.

Nevědomí (2013)

Naprosto debilní příběh, vrcholící gigantickým vesmírným ejakulátem. zpracování i obsazení stojí za hovno, jako vždy s Cruisem v hl.r.

Bez dcerky neodejdu (1991)

Pravidvý pohled na masivně šířenou duševní nemoc jménem islám. Není to o rase, je to o přijatých závadných myšlenkách. Není to o víře, je to o uctívání nemocného člověka. S přítele či partnera se ve vteřině stane kat, který je schopný podřezávat. Kolik příkladů ještě chcete aby jste islám správně zařadili, jako kult osobnosti, sektu, mající všechny prvky ideologie. Horší než jakákoli totalita, horší než nacismus. Velké lži se uvěří snáze než malé.

Nebezpečný náklad (2016) odpad!

Na úvod překvapí sniperka sotva s velkým techničákem a velice směšným vystupováním armádního am. vraha, který prodlal nespočet misí. Záporáci jakoby se učili střílet a jejich šéf jim dal zprdele automaty s rozdrbaným hledím. Slabí scénář, skční scény a myslet si že to vytrhne pár známých ksichtů, je pod úroveň dnešních diváků.

Poselství Jana Palacha (2008) (TV film)

Sebevražda je zbabělost. Zbabělost neumět žít, bojovat, být opozicí, kritkem, nést odpovědnost nebo břímě. Jednalo se o nešťastný a zbytečný způsob protestu.

Tibet, střecha světa (2015) (TV film)

za čí blaho to národy po světě a nyní především v Česku vyvěšují tibetské vlajky a uctívají dalajlámu, který z Tibetu prchl, protože díky Číně tam dalajlámům vyhovující feudálně-otrokářský systém padl? Doufám že se dokument dostal k Havlovi v pekle !

Dilema: Radikální Islám na domácí půdě (2016) odpad!

Typický americký způsob politiky, vytvořit obraz nepřítele (bojte se rozsekání i na ulici a buďte ještě paranoidnější) Otázkou je, jestli dělají stejné schůze na téma mrtvých na silnici, těch je mnohonásobně více než obětí "teroristických" útoků.

Sýrie: Děti války (2014) (TV film) odpad!

Nic nevypovídající dokument hrající na citečky. Mladé vypatlané dětičky opakují hovadiny které vypustil z huby jejich otec. Nevěřím některým kecům o šikaně na škole a strachu že po ní šly učitelé. Rodiče dělají z dětí paranoiky. Představitel umírněné opozice v dokumentu řekl: Budoucnost mých dětí je zničena kvůli mě. Souhlasím. Když neodolali arabskému jaru (práce Západu), tak teď ať s podobnýma vypatlanýma mozkama pohnojí Asad poušť.